Bao đựng iPad Pro kích thước 11 inch với hộp đựng bút chì bằng nỉ 100% Crazy Horse Craft.


(SKU: 1569424)
Zbritje!

Được làm bằng da Crazy Horse thực vật của Ý và nỉ len 100%, bao da iPad Pro 12.9 inch, iPad Pro 11 inch, iPad Air 10.9 inch MỚI 2020, iPad 10.2 inch / và các mẫu 12.9 inch / 9.7 inch trước đó là sự lựa chọn tuyệt vời cho bạn. Sản phẩm có […]
Informacioni i produktit:
Marka: Crazy Horse Craft
barcode:

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

4.530.000Çmimi:
PROMOCIONI
 • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
 • Jepni çelësa super të lezetshëm
 • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
 • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Marka: Crazy Horse Craft
barcode:

1. Bao da iPad Pro kích thước 12.9 inch màu xám đá
2. Bao đựng iPad Pro kích thước 11 inch với hộp đựng bút chì bằng nỉ 100%
3. Túi đựng máy tính bảng iPad kích thước 10,2 inch bằng da Crazy Horse
4. Vỏ bảo vệ iPad Air kích thước 10,9 inch MỚI nhất vào năm 2020 bằng da Crazy Horse Craft.

përshkrim i produktit

Kjo këllëf është prej lëkure italiane të rrezitur me perime të stilit Crazy Horse dhe shami 100% leshi. Është projektuar për iPad Pro 12.9 inç, iPad Pro 11 inç, I RI 2020 iPad Air 10.9 inç, iPad 10.2 inç / dhe modelet e mëparshme 12.9 inç / 9.7 inç.

 • Xhep lapsi me mollë në anën e pasme.
 • Përshtatet iPad Pro me një tastierë të bashkangjitur Magic/Smart ose mbulesë inteligjente.
 • Kërcimet magnetike.
 • Femra e trashë 100% e leshit brenda mbron iPad-in tuaj nga goditjet dhe e pastron atë sa herë që e hiqni nga kutia.
 • E fërkuar do të ndryshojë ngjyrën dhe do t'i japë një pamje antike.


Punuar me dorë deri në perfeksion në studion tonë artizanale.


PERSONALIZIMI:

Mund të zgjidhni opsionin e personalizimit përpara se të shtoni produktin në shportë dhe të na lini inicialet tuaja në kutinë "Udhëzime të veçanta për shitësin". Vendndodhja e parazgjedhur – pjesa e brendshme e kasës (në vend të logos sonë)

DIZAJNUAR PËR:

 • iPad 10.2 inç (me ose pa Folio Smart Keyboard).
 • 2018-tani iPad Pro 12.9 inç (me ose pa tastierë magjike/smart).
 • 2018-tani iPad Pro 11 inç (me ose pa tastierë magjike/smart).
 • I RI 2020 iPad Air 10.9 inç (me ose pa tastierë Magjike/Smart).
 • iPad Pro 9.7 inç (me ose pa tastierë inteligjente).


I BËRË PREJ:

 • Lëkurë e regjur me perime të stilit Italian Crazy Horse
 • Felt 100% leshi


Opsionet e transportit dhe kushtet e dorëzimit:

Transporti standard:

 • 1-2 javë në BE.
 • 3-4 javë në Amerikën e Veriut dhe në pjesën tjetër të botës.


Transporti i shpejtë (DHL):

 • 1-2 ditë pune në BE.
 • 2-3 ditë pune në SHBA, Kanada.
 • 2-4 ditë pune në pjesën tjetër të botës.


 

Ánh giá

 1. Renditur 5 5 yje

  le Thuy Linh -

  sản phẩm 1. Bao da iPad Pro kích thước 12.9 inch màu xám đá
  2. Bao đựng iPad Pro kích thước 11 inch với hộp đựng bút chì bằng nỉ 100%
  3. Túi đựng máy tính bảng iPad kích thước 10,2 inch bằng da Crazy Horse
  4. Vỏ bảo vệ iPad Air kích thước 10,9 inch MỚI nhất vào năm 2020 bằng da Crazy Horse Craft. chạy rất ok, rất chất lượng. Mình rất hài lòng sản phẩm.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile