1. Bộ chuyển đổi USB C sang Ethernet Anker 2. Bộ chuyển đổi PowerExpand USB C sang Ethernet tốc độ Gigabit 3. Bộ chuyển đổi USB C di động bằng nhôm cho MacBook Pro, MacBook Air 2018, iPad Pro 2018 và XPS


(SKU: 1567730)
Zbritje!

#Đánh_giá_sản_phẩm #Anker #Bộ_chuyển_đổi_USB-C_sang_Ethernet #Bộ_chuyển_đổi_PowerExpand_USB-C_sang_Gigabit_Ethernet #Bộ_chuyển_đổi_USB-C_di_động_bằng_nhôm_cho_MacBook_Pro_MacBook_Air_2018_trở_lên_iPad_Pro_2018_trở_lên_XPS Đối với những người sử dụng thiết bị di động như MacBook Pro, MacBook Air 2018 trở lên, iPad Pro 2018 trở lên hay XPS, Bộ chuyển đổi USB-C sang Ethernet của Anker là một sản phẩm không thể thiếu. Với tốc độ kết nối lên đến 1 Gbps, sản […]
Informacioni i produktit:
Marka: Anker
barcode:

Xem tyre

834.000Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Marka: Anker
barcode:

1. Bộ chuyển đổi USB C sang Ethernet Anker
2. Bộ chuyển đổi PowerExpand USB C sang Ethernet tốc độ Gigabit
3. Bộ chuyển đổi USB C di động bằng nhôm cho MacBook Pro, MacBook Air 2018, iPad Pro 2018 và XPS

Karakteristikat e produktit

• The Anker Advantage: Join the 55 million+ powered by our leading technology.• Instant Internet: Connect to the internet instantly from virtually any USB-C device, and enjoy stable connection speeds of up to 1 Gbps.• Lightweight and Compact: The space-saving and portable design measures just over half an inch thick and weighs about the same as a AA battery.• Premium Build: Features a sleek aluminum exterior and braided-nylon cable to complement the design of high-end devices.• What You Get: PowerExpand USB-C to Gigabit Ethernet Adapter, welcome guide, 18-month worry-free warranty, and friendly customer service.

përshkrim i produktit

Përshkrimi i produktit

Përputhshmëri e gjerë

Compatible with a wide range of USB-C laptops and tablets including MacBook Pro, MacBook Air, Dell XPS 13, and iPad Pro.

Të shpejtë dhe të besueshëm

Connect to the internet instantly and enjoy stable connection speeds of up to 1 Gbps.

Kompakt dhe i lëvizshëm

Designed to be as small and lightweight as possible,, saving space at home, in the office, or in your bag.

Numri i modelit: A8313

PowerExpand Përshtatës Ethernet USB-C në Gigabit

The Lightweight and Compact Ethernet Adapter

Lidhja e qëndrueshme

Get access to stable, high-speed internet up to 1Gbps. Avoid the latency and interference issues inherent in wireless internet connections for a more consistent, reliable experience when streaming content or downloading files.

Plug dhe Play

Instantly turn your laptop or tablet’s USB-C port into an Ethernet port—no installation necessary.

Dizajn kompakt

Be ready to connect anywhere you go thanks to the compact and lightweight aluminum design.

Pajisjet e pajtueshme:

MacBook Pro (2017 / 2018 / 2019 / 2020)

MacBook Air (2018/2019/2020)

iPad Pro (2018/2019/2020)

XPS (13 inç / 15 inç)

ASUS ZenBook 3"

HP Specter X360

HP 13-V014TU

ThinkPad X1 Carbon (5th Gen)

Surface Pro 7

Sipërfaqja Laptop 3

Sipërfaqja Shko

Google Pixelbook

Sisteme operative të përputhshme:

Windows, macOS, Chrome OS

Shënime:

This adapter is not compatible with Nintendo Switch.

USB-C në Ethernet USB-C në Ethernet USB 3.0 to Ethernet USB-C në HDMI Lexuesi i kartave USB-C dhe USB 3.0 Hub USB-C 7-në-1
specifikimet 1 gigabit 2.5 Gbps 1 Gbps 4K @ 60 Hz SD e dyfishtë 3.0 [email mbrojtur]
përmasat 2.05 * 0.95 * 0.55 in 2.3 * 0.9 * 0.5 in 2.0 * 0.9 * 0.55 in 1.97 * 0.85 * 0.45 in 2.35 * 0.8 * 0.44 in 4.61 * 2.1 * 0.57 in
Material Body Alumin Alumin Alumin Alumin Alumini & Polikarbonat Alumini & Polikarbonat
Materiali kabllor Najloni me gërsheta Najloni me gërsheta Najloni me gërsheta Najloni me gërsheta Najloni me gërsheta
Gjatësia Cable 0.5 ft 0.4 ft 0.5 ft 0.5 ft 0.6 ft

 

Ánh giá

Nuk ka ende komente.

Hãy là người đầu tiên nhận xét “1. Bộ chuyển đổi USB C sang Ethernet Anker 2. Bộ chuyển đổi PowerExpand USB C sang Ethernet tốc độ Gigabit 3. Bộ chuyển đổi USB C di động bằng nhôm cho MacBook Pro, MacBook Air 2018, iPad Pro 2018 và XPS”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile