Telefon Xiaomi Redmi 10C 128 GB Ram 4 GB (i ri- BH12T) origjinal - i lirë


(SKU: 1569859)
Zbritje!
5.00 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

2.689.000Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!

Përshkrim

Ánh giá

  1. Renditur 5 5 yje

    valvula e shufrës -

    sản phẩm Điện thoại Xiaomi Redmi 10C 128GB Ram 4GB (Mới- BH12T) Chính Hãng – Giá Rẻ good, rất chất lượng. Mình rất hài lòng sản phẩm.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile