Energizer QE10013PQ Wireless Power Bank 10000mAh


(SKU: 1570184)
Zbritje!
5.00 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

900.000

PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Ánh giá

  1. Renditur 5 5 yje

    Nguyen Duc Son -

    sản phẩm good, rất chất lượng. Mình rất hài lòng sản phẩm.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile