Bao da iPad Pro 12.9 inch màu nâu cổ điển kèm túi/giá đỡ bút chì Apple da Crazy Horse và vỏ bọc/Crazy Horse Craft cho iPad Air 10.9 inch MỚI 2020


(SKU: 1569214)
Zbritje!

Được thiết kế và làm thủ công trong studio thủ công của chúng tôi, bộ sưu tập bao da iPad Pro 12.9 inch với màu nâu cổ điển và chất liệu da Crazy Horse thuộc da thực vật của Ý là một sự lựa chọn hoàn hảo cho những ai đang tìm kiếm sản phẩm […]
Informacioni i produktit:
Marka: Crazy Horse Craft
barcode:
Giới thiệu sản phẩm Bao da iPad Pro 12.9 inch màu nâu cổ điển kèm túi/giá đỡ bút chì Apple da Crazy Horse và vỏ bọc/Crazy Horse Craft cho iPad Air 10.9 inch MỚI 2020. Đây là sản phẩm chất lượng, được làm từ da Crazy Horse đến từ Italy, và 100% len. Bao da được thiết kế cho iPad Pro 12.9 inch, iPad Pro 11 inch, NEW 2020 iPad Air 10.9 inch, iPad 10.2 inch / và phiên bản trước đó của 12.9 inch/ 9.7 inch.

Bao da có túi đựng bút chì Apple ở phía sau và có thể chứa iPad Pro với bàn phím Magic / Smart hoặc bao da Smart Cover. Nắp bao da được kết nối bằng nam châm, bảo vệ iPad của bạn khỏi va đập và làm sạch nó mỗi khi

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

4.168.000Çmimi:
PROMOCIONI
 • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
 • Jepni çelësa super të lezetshëm
 • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
 • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Marka: Crazy Horse Craft
barcode:
Giới thiệu sản phẩm Bao da iPad Pro 12.9 inch màu nâu cổ điển kèm túi/giá đỡ bút chì Apple da Crazy Horse và vỏ bọc/Crazy Horse Craft cho iPad Air 10.9 inch MỚI 2020. Đây là sản phẩm chất lượng, được làm từ da Crazy Horse đến từ Italy, và 100% len. Bao da được thiết kế cho iPad Pro 12.9 inch, iPad Pro 11 inch, NEW 2020 iPad Air 10.9 inch, iPad 10.2 inch / và phiên bản trước đó của 12.9 inch/ 9.7 inch.

Bao da có túi đựng bút chì Apple ở phía sau và có thể chứa iPad Pro với bàn phím Magic / Smart hoặc bao da Smart Cover. Nắp bao da được kết nối bằng nam châm, bảo vệ iPad của bạn khỏi va đập và làm sạch nó mỗi khi
Bao da iPad Pro 12.9 inch màu nâu cổ điển kèm túi/giá đỡ bút chì Apple da Crazy Horse và vỏ bọc/Crazy Horse Craft cho iPad Air 10.9 inch MỚI 2020

përshkrim i produktit

This case is made of Italian vegetable tanned Crazy Horse style leather and 100% wool felt. It was designed for the iPad Pro 12.9 inch, iPad Pro 11 inch, NEW 2020 iPad Air 10.9 inch, iPad 10.2 inch / and earlier 12.9 inch / 9.7 inch.

 • Xhep lapsi me mollë në anën e pasme.
 • Përshtatet iPad Pro me një tastierë të bashkangjitur Magic/Smart ose mbulesë inteligjente.
 • Kërcimet magnetike.
 • Femra e trashë 100% e leshit brenda mbron iPad-in tuaj nga goditjet dhe e pastron atë sa herë që e hiqni nga kutia.
 • E fërkuar do të ndryshojë ngjyrën dhe do t'i japë një pamje antike.


Punuar me dorë deri në perfeksion në studion tonë artizanale.


PERSONALIZIMI:

Mund të zgjidhni opsionin e personalizimit përpara se të shtoni produktin në shportë dhe të na lini inicialet tuaja në kutinë "Udhëzime të veçanta për shitësin". Vendndodhja e parazgjedhur – pjesa e brendshme e kasës (në vend të logos sonë)

DIZAJNUAR PËR:

 • iPad 10.2 inç (me ose pa Folio Smart Keyboard).
 • 2018-tani iPad Pro 12.9 inç (me ose pa tastierë magjike/smart).
 • 2018-tani iPad Pro 11 inç (me ose pa tastierë magjike/smart).
 • I RI 2020 iPad Air 10.9 inç (me ose pa tastierë Magjike/Smart).
 • iPad Pro 9.7 inç (me ose pa tastierë inteligjente).


I BËRË PREJ:

 • Lëkurë e regjur me perime të stilit Italian Crazy Horse
 • Felt 100% leshi


Opsionet e transportit dhe kushtet e dorëzimit:

Transporti standard:

 • 1-2 javë në BE.
 • 3-4 javë në Amerikën e Veriut dhe në pjesën tjetër të botës.


Transporti i shpejtë (DHL):

 • 1-2 ditë pune në BE.
 • 2-3 ditë pune në SHBA, Kanada.
 • 2-4 ditë pune në pjesën tjetër të botës.


 

Ánh giá

 1. Renditur 5 5 yje

  [email mbrojtur] -

  sản phẩm Bao da iPad Pro 12.9 inch màu nâu cổ điển kèm túi/giá đỡ bút chì Apple da Crazy Horse và vỏ bọc/Crazy Horse Craft cho iPad Air 10.9 inch MỚI 2020 chạy rất ok, rất chất lượng. Mình rất hài lòng sản phẩm.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile