Bảo vệ màn hình Puccy Privacy cho Xiaomi Redmi Note 11 Pro PLUS - Chống trộm lén với lớp TPU


(SKU: 1567790)
Zbritje!

Đánh giá sản phẩm phim bảo vệ màn hình Puccy Privacy cho Xiaomi Redmi Note 11 Pro PLUS Anti Spy TPU Guard (không phải kính cường lực bảo vệ) với các tính năng đặc biệt. Với chất kết dính silicon dễ bong ra và không có không khí, sản phẩm giúp loại bỏ bọt khí […]
Informacioni i produktit:
Marka: Pucci
barcode:
Bảo vệ màn hình Puccy Privacy dành cho điện thoại Xiaomi Redmi Note 11 Pro PLUS là giải pháp tuyệt vời để chống trộm lén và bảo vệ màn hình của bạn. Với lớp TPU mềm dẻo, bạn không còn lo lắng về vết trầy xước hay va chạm nhẹ khi sử dụng điện thoại hàng ngày. Nhớ rằng đây chỉ là một lớp phim bảo vệ màn hình linh hoạt, nên không phải là kính cường lực.

Đáng chú ý là độ sáng của màn hình của bạn sẽ bị giảm khi sử dụng miếng bảo vệ này. Vì vậy, hãy điều chỉnh độ sáng phù hợp với nhu cầu sử dụng của bạn.

Sức cứ

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

627.000

QUEEN MOBILE
rishikimet e produktit5.00 / 5
komente 698308


Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Marka: Pucci
barcode:
Bảo vệ màn hình Puccy Privacy dành cho điện thoại Xiaomi Redmi Note 11 Pro PLUS là giải pháp tuyệt vời để chống trộm lén và bảo vệ màn hình của bạn. Với lớp TPU mềm dẻo, bạn không còn lo lắng về vết trầy xước hay va chạm nhẹ khi sử dụng điện thoại hàng ngày. Nhớ rằng đây chỉ là một lớp phim bảo vệ màn hình linh hoạt, nên không phải là kính cường lực.

Đáng chú ý là độ sáng của màn hình của bạn sẽ bị giảm khi sử dụng miếng bảo vệ này. Vì vậy, hãy điều chỉnh độ sáng phù hợp với nhu cầu sử dụng của bạn.

Sức cứ
Bảo vệ màn hình Puccy Privacy cho Xiaomi Redmi Note 11 Pro PLUS – Chống trộm lén với lớp TPU
Ju lutemi vini re se mbrojtësi i ekranit është film fleksibël plastik, jo xhami i kalitur.
E RËNDËSISHME: Shkëlqimi i ekranit të pajisjeve tuaja do të reduktohet kur ky mbrojtës të jetë në përdorim. Ju lutemi rregulloni ndriçimin në mënyrë të përshtatshme sipas nevojave personale.
Fortësia 4H mund t'i rezistojë në mënyrë efektive gërvishtjeve të përditshme.
Vetitë vetë-shëruese mundësojnë që filmi të rikuperohet nga gërvishtjet e vogla dhe ta mbajë ekranin tuaj krejt të ri.
Pa pluhur, pa flluska, instalim super i lehtë me një shtytje.

Ánh giá

Mundësuar nga
0,0
Bazuar në 1 rishikime më poshtë
5 yje
100
100%
4 yje
0%
3 yje
0%
2 yje
0%
1 yje
0%
  1. Renditur 5 5 yje

    Phungquangmanh -

    sản phẩm Bảo vệ màn hình Puccy Privacy cho Xiaomi Redmi Note 11 Pro PLUS – Chống trộm lén với lớp TPU chạy rất ok, rất chất lượng. Mình rất hài lòng sản phẩm.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile