Set me 3 mbrojtëse ekrani Puccy, të përshtatshme për Xiaomi MI 12 Pro, duke përdorur material TPU (Pa xham të kalitur)


(SKU: 1568756)
Zbritje!

Đánh giá sản phẩm Puccy 3 Pack Bảo vệ màn hình tương thích với Xiaomi MI 12 Pro TPU Film Guard (#Puccy #Bảo_vệ_màn_hình #Xiaomi_MI_12_Pro #TPU_Film_Guard): Sản phẩm này không chỉ đề phòng các va chạm, trầy xước mà còn cung cấp đầy đủ các tính năng khác như chống thấm dầu, chống bám vân tay […]
Informacioni i produktit:
Marka: Pucci
barcode:
#Puccy #Bộ3miếngbảovệmàn hình #XiaomiMI12Pro #TPU #Khôngdùngkínhcườnglực

Giới thiệu về bộ 3 miếng bảo vệ màn hình Puccy, phù hợp với Xiaomi MI 12 Pro. Với chất liệu TPU có độ cứng 4H, sản phẩm này có khả năng chống lại các trầy xước trong cuộc sống hàng ngày. Đặc biệt, tính năng tự phục hồi giúp cho miếng bảo vệ chống lại các trầy xước nhỏ, giúp cho màn hình bạn luôn mới tinh như vừa mới ra khỏi hộp.

Với bề mặt trơn tru, sản phẩm có khả năng cảm ứng siêu nhạy và nhận diện dấu vân tay nhanh chóng. Việc lắp đặ

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

543.000

QUEEN MOBILE
rishikimet e produktit5.00 / 5
komente 698308


Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Marka: Pucci
barcode:
#Puccy #Bộ3miếngbảovệmàn hình #XiaomiMI12Pro #TPU #Khôngdùngkínhcườnglực

Giới thiệu về bộ 3 miếng bảo vệ màn hình Puccy, phù hợp với Xiaomi MI 12 Pro. Với chất liệu TPU có độ cứng 4H, sản phẩm này có khả năng chống lại các trầy xước trong cuộc sống hàng ngày. Đặc biệt, tính năng tự phục hồi giúp cho miếng bảo vệ chống lại các trầy xước nhỏ, giúp cho màn hình bạn luôn mới tinh như vừa mới ra khỏi hộp.

Với bề mặt trơn tru, sản phẩm có khả năng cảm ứng siêu nhạy và nhận diện dấu vân tay nhanh chóng. Việc lắp đặ
Set me 3 mbrojtëse ekrani Puccy, të përshtatshme për Xiaomi MI 12 Pro, duke përdorur material TPU (Pa xham të kalitur)
Ju lutemi vini re se mbrojtësi i ekranit është film fleksibël plastik, jo xhami i kalitur.
TPU material with smooth surface, keep you a high touch sensitive and fast fingerprint recognition.
Fortësia 4H mund t'i rezistojë në mënyrë efektive gërvishtjeve të përditshme.
Vetitë vetë-shëruese mundësojnë që filmi të rikuperohet nga gërvishtjet e vogla dhe ta mbajë ekranin tuaj krejt të ri.
Pa pluhur, pa flluska, instalim super i lehtë me një shtytje.

Ánh giá

Mundësuar nga
0,0
Bazuar në 1 rishikime më poshtë
5 yje
100
100%
4 yje
0%
3 yje
0%
2 yje
0%
1 yje
0%
  1. Renditur 5 5 yje

    dinh thi thu huyen -

    sản phẩm Bộ 3 miếng bảo vệ màn hình Puccy, phù hợp với Xiaomi MI 12 Pro, sử dụng chất liệu TPU (Không dùng kính cường lực) good, rất chất lượng. Mình rất hài lòng sản phẩm.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile