Bộ chuyển đổi USB-C sang HDMI của Anker ([email mbrojtur]) dành cho MacBook Pro, Air, iPad Pro, Pixelbook, XPS, Galaxy, v.v.: Chất liệu nhôm, tích hợp di động, hỗ trợ 4K HDMI (Bộ chuyển đổi 310 USB-C)


(SKU: 1568395)
Zbritje!

Anker đã ra mắt sản phẩm Bộ chuyển đổi USB C sang HDMI ([email mbrojtur]) với tính năng Plug and Play dành cho các thiết bị như MacBook Pro, Air, iPad Pro, Pixelbook, XPS, Galaxy, và nhiều hơn nữa. Thiết bị này cho phép bạn truyền phát video ở độ phân giải lên tới 4K trên […]
Informacioni i produktit:
Marka: Anker
barcode:

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

675.000Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Informacioni i produktit:
Marka: Anker
barcode:

Bộ chuyển đổi USB-C sang HDMI của Anker ([email mbrojtur]) dành cho MacBook Pro, Air, iPad Pro, Pixelbook, XPS, Galaxy, v.v.: Chất liệu nhôm, tích hợp di động, hỗ trợ 4K HDMI (Bộ chuyển đổi 310 USB-C)

Karakteristikat e produktit

• The Anker Advantage: Join the 80 million+ powered by our leading technology.
• Vivid Video: The HDMI adapter lets you connect to any TV or display with an HDMI port to stream video in up to 4K resolution.
• Plug and Play: Instantly turn your laptop or phone’s USB-C port into an HDMI port, with no installation necessary.
• Premium Construction: A lightweight aluminum casing allows for greater heat dissipation, while the reinforced braided-nylon cable is designed to withstand the twists and tugs of daily use.
• What You Get: Anker 310 USB-C Adapter (4K HDMI)/ PowerExpand+ USB-C to HDMI Adapter, welcome guide, our worry-free 18-month warranty, and friendly customer service.

përshkrim i produktit

Përshkrimi i produktit

310

Përkufizimi ultra-i lartë

Stream media or extend your display to a large monitor or TV in resolutions up to 4K at 60Hz.

Lehtë dhe kompakte

Weighing less than a AA battery and just half an inch thick, this HDMI adapter is effortlessly portable.

Plug dhe Play

Connect to your device and start using immediately, with no need for installation.

Përputhshmëria Universale

Designed to work with virtually any USB-C or HDMI device including MacBook Pro and iPad Pro.

1

1. I can’t get the HDMI port to work. What should I do?

Provoni disa nga hapat e mëposhtëm:

1) Confirm if the connected USB-C port of your device supports DP Alt Mode. To do this, please consult your device’s user manual, contact the seller, or check the manufacturer’s website.

2) Provoni një kompjuter tjetër dhe një kabllo HDMI për të parë nëse problemi vazhdon.

3) Lidheni kabllon tuaj HDMI direkt në pajisjen tuaj dhe shikoni nëse keni një lidhje të qëndrueshme. Nëse nuk mund të keni një lidhje të qëndrueshme, atëherë problemi është me kabllon tuaj HDMI.

4) Verifikoni që monitori juaj të jetë konfiguruar në hyrjen e duhur (HDMI).

2

2. What resolution does this device support?

The HDMI port supports a variety of resolutions up to [email mbrojtur], Duke përfshirë [email mbrojtur], [email mbrojtur], [email mbrojtur] (1080p, 1080i, 720p, and 480p), and more.

3

3. Does this hub work with iPad Pro?

This adapter supports a maximum resolution of [email mbrojtur] when connected to an iPad Pro.

4

4. Does this hub support charging?

No, it doesn’t support charging.

Numri i modelit: A8312

anker 310 USB-C Adapter (4K HDMI)

The Premium 4K HDMI Adapter

High-Definition Video

With support for resolutions up to 4K, you can easily mirror or extend your screen without losing clarity.

Përputhshmëria Universale

Whether connecting to a projector at the office, gaming with a multi-monitor setup, or watching a movie at home, this HDMI adapter ensures stable and convenient performance.

Note: The Adopted Trademarks HDMI, HDMI High-Definition Multimedia Interface, and the HDMI Logo are trademarks or registered trademarks of HDMI Licensing Administrator, Inc. in the United States and other countries.

Ultra-Portable

A slimline and lightweight design provides greater portability and convenience, while the matte, aluminum exterior perfectly complements high-end laptops.

Compatible Devices Include

MacBook Pro (2017 / 2018 / 2019 / 2020)

MacBook Air (2018 / 2019 / 2020)

iPad Pro (2018 / 2019 / 2020)

XPS (13 inch / 15 inch)

Pixelbook (2017 / 2018 / 2019)

Galaxy (S10 / S9 / S8)

Chromebook C340 Laptop, Chromebook C423, Chromebook 4 11.6”

Sipërfaqja Laptop 3

ENVY 13.3 Inch Thin Laptop

Incompatible Devices Include

Nintendo Switch

VivoBook L203MA Ultra-Thin, VivoBook 15 Thin and Light Laptop

ZenBook 13 Ultra-Slim Laptop

100e Chromebook 2nd Gen

Ideapad L340 Gaming Laptop

2-in-1 11.6″ Convertible Chromebook Touchscreen Laptop (2020)

15.6″ HD Touchscreen Laptop, 15” FHD Laptop, 14″ Touchscreen Home and Business Laptop

Aspire 5 Slim Laptop

313 USB-C Adapter (4K HDMI) USB-C në Ethernet USB-C to Dual HDMI USB-C and USB 3.0 Card Reader Lexues i kartave USB-C Hub USB-C 7-në-1
specifikimet 4K @ 60 Hz 1 gigabit Dyfishtë 4K @ 60Hz Dual SD 3.0 SD 4.0 [email mbrojtur]
përmasat 1.97 * 0.85 * 0.45 in 2.05 * 0.95 * 0.55 in 2.48 * 1.97 * 0.45 in 2.35 * 0.8 * 0.44 in 2.26 * 1.36 * 0.4 in 4.61 * 2.1 * 0.57 in
Material Body Alumin Alumin Polycarbonate Aluminum & Polycarbonate Alumin Aluminum & Polycarbonate
Materiali kabllor Braided Nylon Braided Nylon Braided Nylon Braided Nylon Braided Nylon
Gjatësia Cable 0.5 ft 0.5 ft 0.5 ft 0.5 ft 0.6 ft

 

Ánh giá

  1. Renditur 5 5 yje

    hkpnuce -

    Mình đã sử dụng Bộ chuyển đổi USB-C sang HDMI của Anker ([email mbrojtur]) dành cho MacBook Pro, Air, iPad Pro, Pixelbook, XPS, Galaxy, v.v.: Chất liệu nhôm, tích hợp di động, hỗ trợ 4K HDMI (Bộ chuyển đổi 310 USB-C) và thấy rất hài lòng.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile