Bộ chuyển đổi USB C sang HDMI kép của Anker, Hỗ trợ 4K @ 60Hz và 4K kép @ 30Hz, Tương thích với MacBook Pro, MacBook Air, iPad Pro, XPS, v.v. (Dùng cổng Thunderbolt 3), Thiết kế nhỏ gọn và tiện dụng.


(SKU: 1568066)
Zbritje!

#SảnPhẩmChuyểnĐổiUSB-CsangHDMIKépCủaAnker được thiết kế với tính năng tăng sức mạnh cho các thiết bị của bạn với trải nghiệm công nghệ mà không bị hạn chế. Với khả năng hỗ trợ [email mbrojtur] và 4K kép @ 30Hz, sản phẩm hoàn hảo cho MacBook Pro, MacBook Air, iPad Pro, XPS, và các thiết bị tương thích […]
Informacioni i produktit:
Marka: Anker
barcode:

Informacioni i produktit:
Marka: Anker
barcode:
Bộ chuyển đổi USB C sang HDMI kép của Anker hỗ trợ độ phân giải 4K @ 60Hz và 4K kép @ 30Hz, được thiết kế nhỏ gọn và tiện dụng. Sản phẩm phù hợp với MacBook Pro, MacBook Air, iPad Pro, Dell XPS và nhiều thiết bị sử dụng cổng Thunderbolt 3.

Với công nghệ hàng đầu của Anker, bộ chuyển đổi này cho phép truyền tải nội dung đến hai màn hình với độ phân giải lên đến [email mbrojtur] cho các laptop hỗ trợ DP 1.4 hoặc đến [email mbrojtur] cho các laptop hỗ trợ DP 1.2. Điểm nhấn của sản phẩm là tính năng Plug-and-Play, không cần cài đặt phần mềm hay driver.

Với chiều dài chỉ một nửa inch, PowerExpand giúp bạn kết
Informacioni i produktit:
Marka: Anker
barcode:
Hãy hòa chung với xu hướng công nghệ mới, trải nghiệm sự tiện lợi và đa chức năng của Bộ chuyển đổi USB C sang HDMI kép của Anker. Với khả năng hỗ trợ độ phân giải lên đến 4K @ 60Hz và 4K kép @ 30Hz, sản phẩm này tương thích hoàn hảo với MacBook Pro, MacBook Air, iPad Pro, XPS, và các thiết bị có cổng Thunderbolt 3.

Với thiết kế nhỏ gọn của nó, PowerExpand là giải pháp lý tưởng cho những người đang tìm kiếm sự đơn giản và gọn nhẹ để kết nối máy tính và thiết bị. Với công nghệ Plug and Play, người dùng có thể dễ dàng biến cổng USB-C của máy tính, máy tính bảng hoặc đi
Informacioni i produktit:
Marka: Anker
barcode:

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

1.112.000

QUEEN MOBILE
rishikimet e produktit5.00 / 5
komente 698308


Çmimi:
PROMOCIONI
 • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
 • Jepni çelësa super të lezetshëm
 • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
 • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Marka: Anker
barcode:

Bộ chuyển đổi USB C sang HDMI kép của Anker, Hỗ trợ 4K @ 60Hz và 4K kép @ 30Hz, Tương thích với MacBook Pro, MacBook Air, iPad Pro, XPS, v.v. (Dùng cổng Thunderbolt 3), Thiết kế nhỏ gọn và tiện dụng.

Karakteristikat e produktit

• Avantazhi i Ankerit: Bashkohuni me 55 milionë+ të mundësuar nga teknologjia jonë kryesore.
• Dual 4K Display: Stream content to dual displays in resolutions up to [email mbrojtur] for laptops with support for DP 1.4, or up to [email mbrojtur] for laptops with support for DP 1.2.
• Plug and Play: Instantly turn your laptop, tablet, or phone’s USB-C port into dual HDMI ports, with no installation necessary.
• Compact Design: At only half an inch thick, PowerExpand lets you connect to dual displays while taking up minimal space on your desktop.
• What You Get: PowerExpand USB-C to Dual HDMI Adapter, welcome guide, our worry-free 18-month warranty, and friendly customer service.

përshkrim i produktit

Përmbajtja e shkurtër e dukshme, prekni dy herë për të lexuar përmbajtjen e plotë. Përmbajtja e plotë e dukshme, prekni dy herë për të lexuar përmbajtje të shkurtër.

Përshkrimi i produktit

powerexpandA83240A1_data_EN_分辨率

Determining Your DisplayPort (DP) Version:

The version of DP on your laptop, computer, or tablet directly determines the actual resolution when connecting to external monitors using the Anker hub. There are three simple ways to find out which version of DP your device has.

1. Ask your device manufacturer or seller directly.

2. If you’re using a Windows device, you can tell which version of DP you have by checking your CPU generation.

 • DP version 1.2 if your CPU is Intel generation 10 or earlier.
 • DP version 1.4 if your CPU is Intel generation 11 or later.
 • DP version 1.4 if you’re using a workstation laptop with an NVIDIA GPU.

Don’t know how to find your CPU generation? Simply go to Kjo PC (Ose My Computer) > Properties and look for the number (shown in bold and underlined below):

Processer: Intel(R) Core i7-8850H CPU @ 2.60GHz 2.59Ghz

3. If you’re using a MacBook, iMac, or iPad, you can find your DP version from the list below:

PD 1.4:

iPad Pro 11-inch, iPad Pro 12.9-inch (3rd generation and later), MacBook Pro (16-inch, 2019), MacBook Pro (15-inch, 2017 and later), MacBook Pro (13-inch, 4 Thunderbolt 3 ports, 2020), MacBook Air (2020), MacBook Air (13-inch, M1, 2020), MacBook Pro (13-inch, M1, 2020), MacBook Pro (14-inch, 2021), MacBook Pro (16-inch, 2021), iMac (Retina 5K, 27-inch, 2017 and later), iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2017 and later), and iMac Pro (2017 and later)

PD 1.2:

iPad Air (4th generation), MacBook Air (2018 and later), MacBook Pro (13-inch, 2016 and later), MacBook Pro (15-inch, 2016), iMac (non-Retina, 21.5‑inch, 2017), and Mac mini (2018)

Dual 4K Display

Stream or mirror content to dual displays in stunning resolutions up to [email mbrojtur]. Please note that your host device must support DP 1.4 to display in [email mbrojtur].

Plug dhe Play

Lidheni me pajisjen tuaj dhe filloni ta përdorni menjëherë, pa pasur nevojë për instalim.

Lehtë dhe kompakte

Weighing only 1.7 oz and measuring just half an inch thick, this dual HDMI adapter offers effortless portability.

Numri i modelit: A8324

PowerExpand Përshtatës USB-C në HDMI të dyfishtë

Get Dual 4K Display From a Single Port

Video me definicion të lartë

Me mbështetjen për rezolucione deri në 4K, ju lehtë mund të pasqyroni ose zgjeroni ekranin tuaj pa humbur qartësinë.

Instalimi zero

Lidheni me pajisjen tuaj dhe filloni ta përdorni menjëherë, pa pasur nevojë për instalim.

Përputhshmëria Universale

Whether connecting to a projector at the office, gaming with a multi-monitor setup, or watching a movie at home, this dual HDMI adapter ensures stable and convenient performance.

Shënim: Markat e miratuara HDMI, Ndërfaqja multimediale me definicion të lartë HDMI dhe logoja HDMI janë marka tregtare ose marka të regjistruara të HDMI Licensing Administrator, Inc. në Shtetet e Bashkuara dhe vende të tjera.

Pajtueshmëri

Any laptop with a USB-C port that supports DisplayPort Alt Mode.

Për të dyfishtë [email mbrojtur] resolution, please confirm your device supports DP 1.4. Below are some devices that support DP 1.4:

MacBook Pro 15” 2019 / 2018; MacBook Pro 16” 2019; iPad Pro 2020 / 2019 / 2018; HP EliteBook 1050 G1

Pajisjet e përputhshme përfshijnë

MacBook Pro (2017 / 2018 / 2019 / 2020); MacBook Air (2018 / 2019 / 2020); iPad Pro (2018 / 2019 / 2020);

XPS (13 inch / 15 inch); Galaxy (S10); Samsung Notebook 9; Surface Laptop 3;

ENVY 13.3 Inch Thin Laptop; Lenovo Yoga 720;ThinkPad X1; HP Spectre Folio; Acer SF314

Pajisjet e papajtueshme përfshijnë

Nintendo Switch

Laptop VivoBook L203MA ultra i hollë, VivoBook 15 i hollë dhe i lehtë

Laptop ZenBook 13 Ultra-Slim

100e Chromebook gjenerata e dytë

Laptop lojrash Ideapad L340

Laptop i konvertueshëm me ekran me prekje Chromebook 2-në-1 11.6" (2020)

Laptop me ekran me prekje 15.6" HD, laptop 15" FHD, laptop shtëpiak dhe biznesi me ekran me prekje 14"

Laptop i hollë Aspire 5

Shënimet

macOS and iPadOS only support Single-Stream Transport (SST) mode.

Windows supports both Single-Stream Transport (SST) and Multi-Stream Transport (MST) mode.

USB-C në HDMI të dyfishtë USB-C në HDMI USB-C në Ethernet Lexuesi i kartave USB-C dhe USB 3.0 Lexues i kartave USB-C Hub USB-C 7-në-1
specifikimet Dyfishtë 4K @ 60Hz 4K @ 60 Hz 1 gigabit SD e dyfishtë 3.0 SD 4.0 4K @ 30 Hz
përmasat 2.48 * 1.97 * 0.45 in 1.97 * 0.85 * 0.45 in 2.05 * 0.95 * 0.55 in 2.35 * 0.8 * 0.44 in 2.26 * 1.36 * 0.4 in 4.61 * 2.1 * 0.57 in
Material Body Polycarbonate Alumin Alumin Alumini & Polikarbonat Alumin Alumini & Polikarbonat
Materiali kabllor Najloni me gërsheta Najloni me gërsheta Najloni me gërsheta Najloni me gërsheta Najloni me gërsheta
Gjatësia Cable 0.5 ft 0.5 ft 0.5 ft 0.5 ft 0.6 ft

 

Ánh giá

Mundësuar nga
0,0
Bazuar në 1 rishikime më poshtë
5 yje
100
100%
4 yje
0%
3 yje
0%
2 yje
0%
1 yje
0%
 1. Renditur 5 5 yje

  Nguyen Thi Ngoc Han -

  Mình đã sử dụng Bộ chuyển đổi USB C sang HDMI kép của Anker, Hỗ trợ 4K @ 60Hz và 4K kép @ 30Hz, Tương thích với MacBook Pro, MacBook Air, iPad Pro, XPS, v.v. (Dùng cổng Thunderbolt 3), Thiết kế nhỏ gọn và tiện dụng. và thấy rất hài lòng.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile