Bộ đầu nối bình gas RV Marshall Excelsior MER426-20P có đuôi bím nhiệt.


(SKU: 1568459)
Zbritje!

Đuôi bím nhiệt RV Marshall Excelsior MER426-20P đem đến kết nối an toàn và tiện dụng cho bình gas LP tiêu chuẩn trong các ứng dụng RV. Với đai ốc nylon dễ siết xoay trên đầu nối nhạy cảm với nhiệt, sản phẩm sử dụng núm vặn bằng đồng thau dịch chuyển để đóng mô-đun […]
Informacioni i produktit:
Thương hiệu: Marshall Excelsior
barcode:

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

952.000

QUEEN MOBILE
rishikimet e produktit5.00 / 5
komente 698308


Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Thương hiệu: Marshall Excelsior
barcode:

Bộ đầu nối bình gas RV Marshall Excelsior MER426-20P có đuôi bím nhiệt.
Përmasat e paketës: 2.794 H x 24.892 L x 12.953 W (centimetra)
Please confirm item will fit before ordering
Pesha e paketimit: 0.5 paund
Vendi i origjinës: Shtetet e Bashkuara

Ánh giá

Mundësuar nga
0,0
Bazuar në 1 rishikime më poshtë
5 yje
100
100%
4 yje
0%
3 yje
0%
2 yje
0%
1 yje
0%
  1. Renditur 5 5 yje

    zabuza -

    sản phẩm Bộ đầu nối bình gas RV Marshall Excelsior MER426-20P có đuôi bím nhiệt. tốt, bền và đặc biệt màu sắc rất chuẩn.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile