Bộ đĩa DVD về Marshall.


(SKU: 1567365)
Zbritje!

Marshall (DVD) #phimchuyênsâu Marshall là một bộ phim kể về một trong những vụ án đầy nghị lực của Thẩm phán Tòa án Tối cao Thurgood Marshall. Phim theo chân một luật sư trẻ tới Connecticut để bảo vệ một tài xế da đen bị buộc tội tấn công tình dục và âm mưu sát […]
Informacioni i produktit:
Marka: Josh Gad
barcode:

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

94.606.000Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Informacioni i produktit:
Marka: Josh Gad
barcode:

Bộ đĩa DVD về Marshall.

përshkrim i produktit

Nga prodhuesi

11

Rreth nesh

Universal Pictures është një studio filmike amerikane, në pronësi të Comcast përmes filialit të saj tërësisht në pronësi NBCUniversal, dhe është një nga studiot e filmit "Big Six" të Hollivudit. Studiot e saj të prodhimit janë në 100 Universal City Plaza Drive në Universal City, Kaliforni. Shpërndarja dhe zyrat e tjera të korporatave janë në qytetin e Nju Jorkut. Universal Studios është anëtare e Shoqatës së Filmit të Amerikës (MPAA). Universal u themelua në vitin 1912 nga gjermani Carl Laemmle (shqiptohet "LEM-lee"), Mark Dintenfass, Charles O. Baumann, Adam Kessel, Pat Powers, William Swanson, David Horsley, Robert H. Cochrane dhe Jules Brulatour.

Gjashtë nga filmat e Universal Studios; Jaws (1975), ET the Extra-Terrestrial (1982), Jurassic Park (1993), Despicable Me 2 (2013), Furious 7 (2015) dhe Jurassic World (2015) arritën rekorde në arkë, me tre të parët (që ishin drejtuar nga Steven Spielberg) duke u bërë i gjithë filmi me fitimet më të larta në kohën e publikimit të tij fillestar.

11

NBC Universal

1

NBCUniversal zotëron dhe kryeson televizionin operon një portofol të vlefshëm të lajmeve dhe rrjeteve televizive, një kompani premierë filmash, operacione të rëndësishme prodhimi televizive, një grup stacionesh televizive, parqe me famë botërore dhe një shërbim premium transmetimi të mbështetur nga reklamat. NBCUniversal është një degë e Comcast Corporation.


Marshall is based on the incredible true story of future Supreme Court Justice Thurgood Marshall and one of the landmark cases of his life. It follows the young lawyer (Chadwick Boseman) to conservative Connecticut to defend a black chauffeur (Sterling K. Brown) charged with sexual assault and attempted murder of his white socialite employer (Kate Hudson). Muzzled by a segregationist court, Marshall partners with a courageous young Jewish lawyer (Josh Gad) and together they mount the defense in an environment of racism and anti-Semitism.

]]>

 

Ánh giá

  1. Renditur 5 5 yje

    Pham Thi Thu Trang -

    Mình đã sử dụng Bộ đĩa DVD về Marshall. và thấy rất hài lòng.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile