Bộ miếng bảo vệ màn hình Puccy Privacy phù hợp Xiaomi MI 12 Pro Anti Spy Film TPU Guard (không phải là kính cường lực màu đen)


(SKU: 1569119)
Zbritje!

#Review sản phẩm: Miếng bảo vệ màn hình Puccy Privacy tương thích với Xiaomi MI 12 Pro Anti Spy Film TPU Guard (Không phải kính cường lực màu đen) Miếng bảo vệ màn hình Puccy Privacy là sản phẩm chất lượng được thiết kế đặc biệt để bảo vệ thiết bị của bạn khỏi những […]
Informacioni i produktit:
Thương hiệu: Puccy
barcode:
Hãy bảo vệ màn hình điện thoại Xiaomi MI 12 Pro của bạn với bộ miếng bảo vệ Puccy Privacy! Đây là loại miếng bảo vệ màn hình không phải là kính cường lực màu đen, mà là một loại film linh hoạt. Chú ý rằng độ sáng của màn hình sẽ giảm khi sử dụng miếng bảo vệ này, tuy nhiên bạn có thể điều chỉnh độ sáng để phù hợp với nhu cầu cá nhân.

Với độ cứng 4H, miếng bảo vệ này có thể chống lại sự trầy xước hàng ngày. Tính năng tự chữa lành giúp film có thể tự phục hồi từ các vết trầy nhỏ và giữ cho màn hình của bạn mới như ban đầu.

Cài

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

626.000Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Thương hiệu: Puccy
barcode:
Hãy bảo vệ màn hình điện thoại Xiaomi MI 12 Pro của bạn với bộ miếng bảo vệ Puccy Privacy! Đây là loại miếng bảo vệ màn hình không phải là kính cường lực màu đen, mà là một loại film linh hoạt. Chú ý rằng độ sáng của màn hình sẽ giảm khi sử dụng miếng bảo vệ này, tuy nhiên bạn có thể điều chỉnh độ sáng để phù hợp với nhu cầu cá nhân.

Với độ cứng 4H, miếng bảo vệ này có thể chống lại sự trầy xước hàng ngày. Tính năng tự chữa lành giúp film có thể tự phục hồi từ các vết trầy nhỏ và giữ cho màn hình của bạn mới như ban đầu.

Cài
“Bộ miếng bảo vệ màn hình Puccy Privacy phù hợp Xiaomi MI 12 Pro Anti Spy Film TPU Guard (không phải là kính cường lực màu đen)”
Ju lutemi vini re se mbrojtësi i ekranit është film fleksibël plastik, jo xhami i kalitur.
E RËNDËSISHME: Shkëlqimi i ekranit të pajisjeve tuaja do të reduktohet kur ky mbrojtës të jetë në përdorim. Ju lutemi rregulloni ndriçimin në mënyrë të përshtatshme sipas nevojave personale.
Fortësia 4H mund t'i rezistojë në mënyrë efektive gërvishtjeve të përditshme.
Vetitë vetë-shëruese mundësojnë që filmi të rikuperohet nga gërvishtjet e vogla dhe ta mbajë ekranin tuaj krejt të ri.
Pa pluhur, pa flluska, instalim super i lehtë me një shtytje.

Ánh giá

  1. Renditur 5 5 yje

    Nguyen Duc Phuong -

    Produkti është i duhuri për nevojat e mia, i mirë, me cilësi shumë të mirë. Mirë

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile