Cặp loa ngoài trời Bose 2 Pack 251 (màu trắng) về môi trường.


(SKU: 1568124)
Zbritje!

#ReviewSảnPhẩm #LoaNgoàiTrời #Bose251 Cặp loa ngoài trời Bose 251 (màu trắng) là một sản phẩm đáng chú ý dành cho những ai yêu thích những trải nghiệm âm nhạc tuyệt vời ngoài không gian. Với thiết kế loa Array, hệ thống khớp nối và trình điều khiển được định vị chính xác, cùng với vỏ […]
Informacioni i produktit:
Marka: Bose
barcode:
#CặpLoaNgoàiTrờiBose251 #Bose251OutdoorSpeakers #LoaNgoaiBose #BoseVietNam

Cặp loa ngoài trời Bose 2 Pack 251 (màu trắng) là một sản phẩm đáng mua để trải nghiệm âm thanh ngoài trời. Với thiết kế loa Articulated Array, sử dụng driver được định vị chính xác, mang đến trải nghiệm âm thanh lớn, đồng nhất cho người dùng.

Bose đã thử nghiệm loa với nhiều điều kiện khắc nghiệt như ánh sáng mặt trời, mưa, nhiệt độ cao, đóng băng, muối và nước để đảm bảo loa có thể chịu được những điều kiện khắc nghiệt này để mang lại hiệu suất đáng

Xem tyre

27.670.000Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Marka: Bose
barcode:
#CặpLoaNgoàiTrờiBose251 #Bose251OutdoorSpeakers #LoaNgoaiBose #BoseVietNam

Cặp loa ngoài trời Bose 2 Pack 251 (màu trắng) là một sản phẩm đáng mua để trải nghiệm âm thanh ngoài trời. Với thiết kế loa Articulated Array, sử dụng driver được định vị chính xác, mang đến trải nghiệm âm thanh lớn, đồng nhất cho người dùng.

Bose đã thử nghiệm loa với nhiều điều kiện khắc nghiệt như ánh sáng mặt trời, mưa, nhiệt độ cao, đóng băng, muối và nước để đảm bảo loa có thể chịu được những điều kiện khắc nghiệt này để mang lại hiệu suất đáng
Cặp loa ngoài trời Bose 2 Pack 251 (màu trắng) về môi trường.

Karakteristikat e produktit

• Bose 2 Pack 251 Outdoor Environmental Speakers (White) Pair – Self-Adhesive Rubber Feet – 4 Knobs – Mounting Hardware – Bose Warranty
• Dizajni i altoparlantëve me grup të artikuluar përfshin drejtues të pozicionuar saktësisht për të ofruar një fushë tingulli të madhe dhe të qëndrueshme për dëgjim në natyrë
• Testimi mjedisor i Bose simulon ekspozimin ndaj dritës së diellit, shiut, nxehtësisë, akullit, kripës dhe ujit – dëshmi e kushteve ekstreme që këta altoparlantë të jashtëm mund të durojnë dhe ende ofrojnë performancë të besueshme dhe afatgjatë
• Mbyllja me shumë dhoma është e strukturuar në mënyrë unike për të minimizuar shtrembërimin e dëgjimit nga frekuencat e ulëta. Mund të shijoni tingull të qartë dhe natyral nga një ambient i jashtëm i altoparlantëve që montohet lehtësisht në mure në zonën tuaj të kuvertës, kopshtit ose pishinës
• Një woofer (5.25″) në një mbyllje të poseduar me shumë dhoma prodhon frekuenca të thella, plotësisht të ulëta, me deformim minimal audio

përshkrim i produktit


Altoparlantët mjedisorë Bose 251 (të bardhë) japin tingull të plotë dhe të pasur për kënaqësinë tuaj të dëgjimit në kuvertë, në pishinë ose në verandë. I ndërtuar për t'i bërë ballë elementeve, këta altoparlantë ofrojnë performancë të besueshme gjatë gjithë vitit që do t'ju bëjnë të gumëzhitni në diell ose të këndoni në shi.

 

Ánh giá

Nuk ka ende komente.

Hãy là người đầu tiên nhận xét “Cặp loa ngoài trời Bose 2 Pack 251 (màu trắng) về môi trường.”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile