Chuột chơi game có dây Logitech G402 Hyperion Fury, độ nhạy 4.000 DPI, nhẹ, 8 nút có thể lập trình, tương thích với máy tính PC/Mac - Màu Đen


(SKU: 1568722)
Zbritje!

#Logitech #ChuộtChơiGameDây #G402HyperionFury #TươngThíchPCMac Đen Logitech G402 Hyperion Fury là một công cụ hợp nhất hoàn hảo để mang lại tốc độ theo dõi với độ chính xác cao nhất, khiến cho đối thủ của bạn không kịp phản ứng. Với công nghệ cảm biến Fusion Engine, Hyperion Fury có thể theo dõi đáng tin […]
Informacioni i produktit:
Thương hiệu: Logitech G
barcode:

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

1.458.000Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Thương hiệu: Logitech G
barcode:

Chuột chơi game có dây Logitech G402 Hyperion Fury, độ nhạy 4.000 DPI, nhẹ, 8 nút có thể lập trình, tương thích với máy tính PC/Mac – Màu Đen

Karakteristikat e produktit

• High-Speed Tracking: Fusion engine delivers one of the highest gaming mouse tracking speeds of up to 500 IPS
• Eight Programmable Buttons: Customise your Logitech wired gaming mouse and enjoy default configuration straight out of the box or set up one-button triggers personal to you and save them to your G402 USB gaming mouse
• On-The-Fly DPI: Shift through up to four DPI settings, from pixel-precise targeting (250 DPI) to lightning-fast manoeuvres (4000 DPI)
• Advanced Response Rate: With a 1MS report rate, you can be confident that no matter how precise or fast your moves are with this laptop, Mac or PC gaming mouse, they will be communicated to the game at the highest possible speed
• Comfortable Design: Lightweight materials, rubber grips and low friction feet help ensure that your computer gaming sessions last as long as you can.World’s NO.1 Best Selling Gaming Gear Brand – Based on independent aggregated sales data (FEB ‘19 – FEB’20) of Gaming Keyboard, Mice, and PC Headset in units

përshkrim i produktit

Përmbajtja e shkurtër e dukshme, prekni dy herë për të lexuar përmbajtjen e plotë. Përmbajtja e plotë e dukshme, prekni dy herë për të lexuar përmbajtje të shkurtër.

Nga prodhuesi

G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse

Kutia përmban
  • 1 x Logitech G402 Hyperion Fury

Features the Logitech G Fusion Engine for fast gaming.

We stripped our G400s gaming mouse to its core and made it better, stronger and faster. Hyperion Fury’s Fusion Engine offers tracking speeds so fast that your opponents won’t know what hit them. Eight programmable buttons and four DPI settings put pinpoint targeting and easy hotkey access at your fingertips. In combination with our Delta Zero sensor, Hyperion Fury gives you the speed and accuracy you need to blow away the competition.

Punon me:

  • Windows 8, Windows 8.1, Windows 7
  • Porta USB me fuqi
  • Lidhje interneti
  • 100 MB hard drive space (for optional software download)

High-speed Fusion Engine

The exclusive Fusion Engine and Delta Zero sensor give you the power to track reliably and accurately at speeds as fast as 10 metres per second (420 IPS). And with a 1-millisecond report rate, your moves are executed at the fastest speed possible over USB.

Eight programmable buttons with on-board memory

Customise your gaming experience with programmable buttons you can save to Hyperion Fury’s on-board memory for maximum speed and accessibility. Chat with a teammate, execute a multi-command macro or downshift DPI with fast one-press triggers. Optional Logitech Gaming Software makes setting up commands easy.

Four on-the-fly DPI settings

Instantly downshift for pixel-perfect sniping or shift up for high-speed manoeuvres—all with maximum precision. Go from 4000 to 250 DPI in the blink of an eye, giving you the flexibility to thrive in the chaos of battle. Use Logitech Gaming Software to set a fifth DPI setting and personalise the experience to your liking.

32-bit ARM Processor

Hyperion Fury’s on-board ARM Processor powers the Fusion Engine for incredible tracking speeds. It also works with Logitech Gaming Software to let you craft and assign macros that you can access with ease.

Designed for gaming comfort

We updated the classic G400s shape to a new level of streamlined comfort. Lightweight materials and super-low friction feet ensure that your gaming sessions last as long as you can.


përshkrim i produktit

Motori fusion i Logitech G402 Hyperion Fury ofron shpejtësi gjurmimi me precizion të lartë aq të shpejtë sa kundërshtarët tuaj nuk do ta dinë se çfarë i goditi. Teknologjia e sensorit Fusion Engine mund të gjurmojë në mënyrë të besueshme me shpejtësi prej 400 IPS. Në kombinim me sensorin e lojërave Delta Zero, Hyperion Fury ju jep performancën, shpejtësinë dhe saktësinë ekstreme që ju nevojiten për të mposhtur konkurrencën. Mausi i lojrave G402 Hyperion Fury ka 8 butona të programueshëm dhe 4 cilësime DPI që mund të zhvendosen në lëvizje për t'ju dhënë saktësinë që ju nevojitet për të dominuar fushën e betejës, ndërsa komunikimi më i shpejtë i mundshëm USB siguron që koha juaj të jetë e saktë deri në milisekondë. Materialet e lehta dhe këmbët me fërkim të ulët ofrojnë ndjenjën më të rehatshme të mundshme, në mënyrë që seancat tuaja të lojës të zgjasin aq gjatë sa të mundeni. Hyperion Fury është miu i përsosur i lojrave për kompjuterin, laptopin ose Mac-in tuaj. Mund të aktivizoni dhe çaktivizoni ndriçimin në mausin tuaj të lojës G402. Ja se si: Hapni Softuerin e Lojërave Logitech: Filloni, pastaj shkoni te "Të gjitha programet" dhe më pas shkoni te "Logitech" dhe shkoni te "Softueri i Lojërave Logitech 8.55". Klikoni ikonën e llambës së dritës Cilësimet e ndriçimit. Klikoni ikonën e llambës së dritës Cilësimet e ndriçimit. Në dritaren e Cilësimeve të Ndriçimit, mund të: Ndizni dhe çaktivizoni logon "G" dhe ndriçimin DPI. Zgjidhni kutinë Lighting Sleep Timer dhe specifikoni numrin e minutave të pasivitetit pas së cilës ndriçimi i miut do të fiket automatikisht. Kur një profil ndalon së punuari në mes të një loje, ka dy shkaqe të mundshme. Ose profili është: Nuk lidhet me skedarin e saktë .exe, profili zbulohet në lëshuesin ose menynë e lojës, por ndalon së punuari ndërsa luan lojën. Kjo ndodh kur profili nuk është i lidhur me skedarin e duhur .exe. Ju mund ta rregulloni këtë duke caktuar skedarin .exe të lojës në profil dhe jo skedarin .exe të lëshuesit ose të rikthyer në profilin e paracaktuar. Një aplikacion tjetër që ekzekutohet në kompjuterin tuaj mund të dalë në plan të parë, duke bërë që profili aktiv të kthehet në profilin e paracaktuar . Ju mund ta rregulloni këtë duke kyçur profilin e caktuar për lojën.

Set Përmban:

1 x Logitech G402 Hyperion Fury

 

Ánh giá

Nuk ka ende komente.

Hãy là người đầu tiên nhận xét “Chuột chơi game có dây Logitech G402 Hyperion Fury, độ nhạy 4.000 DPI, nhẹ, 8 nút có thể lập trình, tương thích với máy tính PC/Mac – Màu Đen”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile