Dây cáp sạc Anker USB C (2 gói, 10ft) USB A to USB C, chất liệu Nylon sạc nhanh cho Samsung Galaxy Note 10 Note 9/S10+ S10, LG V30 (màu Đen)


(SKU: 1567440)
Zbritje!

Đánh giá chi tiết sản phẩm: Cáp Anker USB C (2 Gói, 10ft) là sản phẩm cáp sạc chất lượng cao đến từ thương hiệu Anker. Với đường kính 0,26 inch và chiều dài 10ft, sản phẩm này đáp ứng được nhu cầu sử dụng dài hạn, tiện lợi cho việc sạc và đồng bộ […]
Informacioni i produktit:
Marka: Anker
barcode:

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

113.000

QUEEN MOBILE
rishikimet e produktit5.00 / 5
komente 698308


Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Marka: Anker
barcode:

Dây cáp sạc Anker USB C (2 gói, 10ft) USB A to USB C, chất liệu Nylon sạc nhanh cho Samsung Galaxy Note 10 Note 9/S10+ S10, LG V30 (màu Đen)

Karakteristikat e produktit

• Avantazhi i Ankerit: Bashkohuni me 80 milionë+ të mundësuar nga teknologjia jonë kryesore.
• Reliable Charging: USB-IF compliant for safe, reliable charging for virtually any USB-C device.
• Built to Last: Proven in strict laboratory tests to withstand up to 10,000 bends.
• Transfer Files in Seconds: Move photos, videos, and other files between devices at speeds of up to 480 Mbps.
• What You Get: Anker 310 USB-A to USB-C Cable (10 ft Braided) – 2 pack, our worry-free 24-month warranty, and friendly customer service.

përshkrim i produktit

Përmbajtja e shkurtër e dukshme, prekni dy herë për të lexuar përmbajtjen e plotë. Përmbajtja e plotë e dukshme, prekni dy herë për të lexuar përmbajtje të shkurtër.

Përshkrimi i produktit

B81G7011_MRC_TD01B81G7011_MRC_TD02B81G7011_MRC_TD04

Anker 310 USB-A to USB-C Cable (10 ft Braided)

Model Number: A81G7

Përputhshmëria Universale

This USB-C charger cable is USB-IF compliant for flawless compatibility with USB-C devices, ensuring a safe and reliable charge—every time.

Dizajn i qëndrueshëm

Built to withstand up to 10,000 bends—this cable is ready to handle anything.

Supports File Transfer

Transferoni të dhëna në dhe nga të gjitha pajisjet tuaja USB-C me shpejtësi deri në 480 Mbps.

Pajtueshmëri

Pajisjet plotësisht të pajtueshme:

Samsung Galaxy Note 10/9/8, Samsung Galaxy S10+/S10/S9+/S9/S8+/S8

LG V30/V20/G7/G6/G5, Sony XZ, HTC 10

Pajisjet e përputhshme (Shpejtësitë e Kufizuara të Karikimit):

Samsung Galaxy Note 10

iPad Pro 12.9″ (5th generation), iPad Pro 12.9″ (4th generation), iPad Pro 12.9″ (3rd generation), iPad Pro 12.9″ (2nd generation)

Nexus 5X/6P, Google Pixel/Pixel XL/3XL

Shënimet

This product contains two USB-A to USB-C cables, but does not contain a USB-A charger.

Ky kabllo nuk mbështet ekranin e medias.

 

Ánh giá

Mundësuar nga
0,0
Bazuar në 1 rishikime më poshtë
5 yje
100
100%
4 yje
0%
3 yje
0%
2 yje
0%
1 yje
0%
  1. Renditur 5 5 yje

    fetë -

    Mình đã sử dụng Dây cáp sạc Anker USB C (2 gói, 10ft) USB A to USB C, chất liệu Nylon sạc nhanh cho Samsung Galaxy Note 10 Note 9/S10+ S10, LG V30 (màu Đen) và thấy rất hài lòng.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile