Garmin vívosmart® 5: Thiết bị giám sát sức khỏe, Pin bền, Thiết kế đơn giản, Màu trắng


(SKU: 1568462)
Zbritje!

#ReviewSảnPhẩm #Garminvívosmart5 #ThiếtBịTheoDõiSứcKhỏe #PinLâu #ThiếtKếĐơnGiản #MàuTrắng Garmin vívosmart® 5 là thiết bị theo dõi sức khỏe tiên tiến với thời lượng pin lên đến 7 ngày. Với tính năng theo dõi các hoạt động của bạn cả ngày và giấc ngủ, hỗ trợ phát hiện sự cố và gửi tin nhắn tới liên hệ khẩn […]
Informacioni i produktit:
Marka: Garmin
barcode:

Xem tyre

4.486.000Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Informacioni i produktit:
Marka: Garmin
barcode:

Garmin vívosmart® 5: Thiết bị giám sát sức khỏe, Pin bền, Thiết kế đơn giản, Màu trắng

Karakteristikat e produktit

• Easy-to-use, comfortable smart fitness tracker, once setup through the Garmin Connect app, has a touchscreen and button interface plus a brighter, bigger display than vívosmart 4 for larger text.Supported Application:Sleep Monitor,Heart Rate Monitor,GPS,Fitness Tracker,Contacts,Messages,Calendar. Connectivity technology:Bluetooth.
• Merrni një pamje të pandërprerë të shëndetit tuaj me bateri deri në 7 ditë në modalitetin e orës inteligjente; i sigurt për not dhe dush, gjithashtu
• Kuptoni trupin tuaj duke monitoruar frymëmarrjen tuaj, Pulse Ox (Pulse Ox nuk disponohet në të gjitha vendet; nuk është një pajisje mjekësore), nivelet e energjisë së baterisë së trupit, shëndetin e grave, hidratimin, stresin dhe rrahjet e zemrës (Kjo pajisje ka për qëllim të japë një vlerësimi i aktivitetit dhe matjeve tuaja) me sinjalizime për rrahjet e ulëta dhe të larta të zemrës pasi të konfigurohen përmes aplikacionit Garmin Connect
• Merrni një rezultat për cilësinë tuaj të gjumit, plus informacione të mëtejshme se si të përmirësoni gjumin tuaj nëpërmjet aplikacionit Garmin Connect
• Arritni qëllimet tuaja të fitnesit përmes moshës së fitnesit, ndjekjes së hapave, kalorive të djegura, minutave të intensitetit dhe më shumë
• Aplikacionet e integruara sportive paraqesin profile aktiviteti si ecja, vrapimi, joga, kardio, noti në pishinë etj.
• Lidhet me GPS-in e smartfonit tuaj për të gjurmuar shëtitjet, vrapimet dhe udhëtimet në natyrë
• Qëndroni të lidhur me njoftimet inteligjente për thirrjet hyrëse, mesazhet me tekst, pamjen e kalendarit dhe më shumë kur çiftohen me telefonin tuaj inteligjent
• Kur lidhet me telefonin tuaj inteligjent, zbulimi i incidentit (gjatë aktiviteteve të zgjedhura në natyrë) dhe Asistenca dërgon mesazhe dhe informacione të drejtpërdrejta të vendndodhjes te kontaktet e urgjencës (Kërkon konfigurimin dhe smartfonin tuaj të jetë në një zonë me mbulim rrjeti ku lidhja e të dhënave është e disponueshme)
• Shiritat e këmbyeshëm ofrojnë dizajne miqësore për përdoruesit, duke e bërë zëvendësimin e brezave të lehtë dhe të përshtatshëm

përshkrim i produktit

Përmbajtja e shkurtër e dukshme, prekni dy herë për të lexuar përmbajtjen e plotë. Përmbajtja e plotë e dukshme, prekni dy herë për të lexuar përmbajtje të shkurtër.

Nga prodhuesi

Garmin vivosmart 5 SeriesGarmin vivosmart 5 Series

Gjurmimi i fitnesit është bërë i thjeshtë

Ndërfaqja e ekranit me prekje dhe butoni

Lehtësi për t'u lexuar

Ekran 66% më i madh për tekst më të madh

E pershtatshme per ju

Projektuar për veshje të përditshme

Ndryshoni stilin tuaj

Banda të këmbyeshme miqësore për përdoruesit

Shkoni më gjatë mes tarifave

Jetëgjatësia e baterisë deri në 7 ditë


Merrni përgjegjësinë për shëndetin tuaj me vívosmart® 5. Ky gjurmues fitnesi i lehtë për t'u përdorur dhe i rehatshëm vjen i ngarkuar me veçori për të gjurmuar aktivitetin tuaj gjatë gjithë ditës dhe fazat e gjumit gjatë gjithë natës pasi të konfigurohet përmes aplikacionit Garmin Connect™ (Kjo pajisje synon të japë një vlerësim të aktivitetit dhe metrikës suaj). Rrahjet e zemrës në bazë të kyçit të dorës, gjurmimi i stresit, monitorimi i energjisë i Body Battery™ dhe më shumë ju ndihmojnë të qëndroni të informuar ndërsa njoftimet inteligjente nga telefoni inteligjent i çiftuar ju mbajnë të lidhur. Qëndroni aktiv me aplikacionet e integruara sportive që përfshijnë profile për ecje, vrapim, joga, kardio dhe më shumë. Plus, kur lidhet me telefonin tuaj inteligjent, zbulimi i incidenteve (gjatë aktiviteteve të zgjedhura në natyrë) dhe veçoritë e Asistencës dërgojnë një mesazh me vendndodhjen tuaj të drejtpërdrejtë te kontaktet e urgjencës për qetësi më të madhe mendore (Kërkon konfigurimin dhe smartfonin tuaj të jetë në një zonë me mbulim rrjeti ku të dhënat lidhja është e disponueshme). Me deri në 7 ditë jetëgjatësi baterie, vívosmart 5 ju jep një pamje të pandërprerë të shëndetit tuaj dhe mund të shkojë kudo që ju çon orari juaj i ngarkuar.

 

Ánh giá

Nuk ka ende komente.

Hãy là người đầu tiên nhận xét “Garmin vívosmart® 5: Thiết bị giám sát sức khỏe, Pin bền, Thiết kế đơn giản, Màu trắng”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile