Gia hạn: Microsoft Surface Pro X - Màn hình cảm ứng 13 - Bộ nhớ 16GB - SSD 256GB - WiFi + 4G LTE - Màu Đen Mờ - Chip SQ 2


(SKU: 1568309)
Zbritje!

Kiểm tra, thử nghiệm và tân trang một cách chuyên nghiệp, Microsoft Surface Pro X là sự lựa chọn tốt cho những ai đang tìm kiếm một sản phẩm cao cấp tại một giá hợp lý. Với màn hình cảm ứng 13 inch, bộ xử lý SQ 2, bộ nhớ 16GB và ổ SSD 256GB, […]
Informacioni i produktit:
Marka: Amazon Renewed
barcode:
Hãy giới thiệu sản phẩm Microsoft Surface Pro X, một sản phẩm đầy tính năng được gia hạn với màn hình cảm ứng 13″, bộ nhớ 16GB và SSD 256GB. Nó được trang bị kết nối WiFi + 4G LTE, màu Đen Mờ và Chip SQ 2 để cung cấp trải nghiệm tuyệt vời.

Khám phá thế giới với màn hình PixelSense 13″ với viền gần như không. Thật tuyệt vời khi được kết nối gần gũi hơn với Eye Contact thông qua trí tuệ nhân tạo để điều chỉnh ánh mắt trong các cuộc gọi video.

Mỏng nhẹ và đa năng, Surface Pro X là một trong những sản phẩm mỏng nhất, chỉ 7,3mm và nặng 1,7 pound (trọng lượng không bao gồm bàn ph

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

18.023.000

QUEEN MOBILE
rishikimet e produktit5.00 / 5
komente 698308


Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Marka: Amazon Renewed
barcode:
Hãy giới thiệu sản phẩm Microsoft Surface Pro X, một sản phẩm đầy tính năng được gia hạn với màn hình cảm ứng 13″, bộ nhớ 16GB và SSD 256GB. Nó được trang bị kết nối WiFi + 4G LTE, màu Đen Mờ và Chip SQ 2 để cung cấp trải nghiệm tuyệt vời.

Khám phá thế giới với màn hình PixelSense 13″ với viền gần như không. Thật tuyệt vời khi được kết nối gần gũi hơn với Eye Contact thông qua trí tuệ nhân tạo để điều chỉnh ánh mắt trong các cuộc gọi video.

Mỏng nhẹ và đa năng, Surface Pro X là một trong những sản phẩm mỏng nhất, chỉ 7,3mm và nặng 1,7 pound (trọng lượng không bao gồm bàn ph
Gia hạn: Microsoft Surface Pro X – Màn hình cảm ứng 13 – Bộ nhớ 16GB – SSD 256GB – WiFi + 4G LTE – Màu Đen Mờ – Chip SQ 2

Karakteristikat e produktit

• Nothing but screen. See and do more on the brilliant, virtually edge-to-edge 13” PixelSense touchscreen.
• Make a more personal connection with Eye Contact. Powered by artificial intelligence and the onboard neural engine, Eye Contact helps to adjust your gaze on video calls so you appear to be looking directly in the camera.
• Ultra-slim, light and versatile, our thinnest Surface Pro yet is just 7.3 mm, and starts at 1.7 pounds (weight not including Surface Pro X Keyboard or Surface Pro X Signature Keyboard with Slim Pen, sold separately).
• Connect instantly from almost anywhere with blazing-fast LTE connectivity and built-in HD webcams backed by Dolby Audio*.
• All-day battery life up to 15 hours.** Plus, recharge fast — about 80% in just under an hour.

përshkrim i produktit


Ky produkt i parapërdorur ose i rinovuar është inspektuar dhe testuar profesionalisht për të punuar dhe për t'u dukur si i ri. Si një produkt bëhet pjesë e Amazon Renewed, destinacioni juaj për produkte të rinovuara paraprakisht: Një klient blen një produkt të ri dhe e kthen atë ose e tregton për një model më të ri ose të ndryshëm. Ai produkt është inspektuar dhe testuar që të funksionojë dhe të duket si i ri nga furnitorë të kualifikuar nga Amazon. Më pas, produkti shitet si produkt i rinovuar i Amazon në Amazon. Nëse nuk jeni të kënaqur me blerjen, produktet e rinovuara kanë të drejtë për zëvendësim ose rimbursim sipas Garancisë së Rinovuar të Amazon.

 

Ánh giá

Mundësuar nga
0,0
Bazuar në 1 rishikime më poshtë
5 yje
100
100%
4 yje
0%
3 yje
0%
2 yje
0%
1 yje
0%
  1. Renditur 5 5 yje

    Thanhtam -

    Mình đã mua Gia hạn: Microsoft Surface Pro X – Màn hình cảm ứng 13 – Bộ nhớ 16GB – SSD 256GB – WiFi + 4G LTE – Màu Đen Mờ – Chip SQ 2 và thấy rất hài lòng, rất chất lượng. Tks Queen.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile