iPad mini 4 có dung lượng 16GB màu bạc WiFi + Cellular đã gia hạn


(SKU: 1567270)
Zbritje!

#iPadMini416GBSilverWiFiCellular: Được trang bị màn hình Retina 7,9 inch, độ phân giải 2048 x 1536, chip A8 lõi kép với đồ họa lõi tứ, camera iSight 8 MP và quay phim HD 1080p, sản phẩm này mang lại cho người dùng trải nghiệm đầy sắc nét. Với dung lượng 16GB và kết nối Wi-Fi + […]
Informacioni i produktit:
Marka: Amazon Renewed
barcode:
iPad mini 4 16GB màu bạc WiFi + Cellular đã được gia hạn! Được đánh giá là thiết bị được nâng cấp chất lượng nhất từ trước đến nay, iPad mini với màn hình Retina 7,9 inch mang lại hình ảnh sắc nét và sống động. Ngoài ra, với sức mạnh của chip Dual-Core A8 và Quad-Core Graphics, sản phẩm này mang lại hiệu năng vượt trội cho người dùng và quá trình sử dụng trở nên mượt mà hơn. Camera iSight 8MP cho phép người dùng chụp hình và quay video 1080p HD, trong khi dung lượng 16GB không gian lưu trữ cho phép lưu trữ nhiều hình ảnh, video và dữ liệu cá nhân. iPad mini 4 còn được tích hợp Wi-Fi (802.11a, b, g, n,

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

2.795.000Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Informacioni i produktit:
Marka: Amazon Renewed
barcode:
iPad mini 4 16GB màu bạc WiFi + Cellular đã được gia hạn! Được đánh giá là thiết bị được nâng cấp chất lượng nhất từ trước đến nay, iPad mini với màn hình Retina 7,9 inch mang lại hình ảnh sắc nét và sống động. Ngoài ra, với sức mạnh của chip Dual-Core A8 và Quad-Core Graphics, sản phẩm này mang lại hiệu năng vượt trội cho người dùng và quá trình sử dụng trở nên mượt mà hơn. Camera iSight 8MP cho phép người dùng chụp hình và quay video 1080p HD, trong khi dung lượng 16GB không gian lưu trữ cho phép lưu trữ nhiều hình ảnh, video và dữ liệu cá nhân. iPad mini 4 còn được tích hợp Wi-Fi (802.11a, b, g, n,
iPad mini 4 có dung lượng 16GB màu bạc WiFi + Cellular đã gia hạn

Karakteristikat e produktit

• Produktet e rinovuara duken dhe funksionojnë si të reja. Këto produkte të zotëruara më parë janë inspektuar dhe testuar nga furnitorë të kualifikuar nga Amazon, të cilët zakonisht kryejnë një test të plotë diagnostikues, zëvendësimin e çdo pjese me defekt dhe një proces të plotë pastrimi. Paketimi dhe aksesorët mund të jenë të përgjithshëm. Të gjitha produktet në Amazon Renewed vijnë me një garanci minimale 90-ditore të mbështetur nga furnizuesi.
• 7.9″ Retina Display, 2048 x 1536 Resolution
• Apple iOS 9, Dual-Core A8 Chip with Quad-Core Graphics
• 8 MP iSight Camera, 1080p HD Video Recording
• 16GB Capacity, Wi-Fi (802.11a, b, g, n, ac) + Cellular + MIMO + Bluetooth 4.2

përshkrim i produktit

PRODUCT OVERVIEWThe Apple iPad mini 4 is a useful device driven by a robust 1.5 GHz processor and running on the iOS platform. The tablet is equipped with 16GB of memory storage. It also features a convenient 7.9-inch display that provides clear visuals. This Apple SIM tablet supports Wi-Fi + 4G connectivity and lets its users wirelessly surf the Web, check e-mails, or stream videos. Furthermore, the Apple device has a built-in camera. Its weight is 0.67 lbs. The product is available in space gray. This device is compatible with Verizon, Straight Talk, Sprint, T-Mobile, AT&T, U.S. Cellular, Boost Mobile Carriers. KEY FEATURES7.9″ Retina Display, 2048 x 1536 ResolutionDual-Core A8 Chip with Quad-Core Graphics8 MP iSight Camera, 1080p HD Video Recording16GB Capacity, Wi-Fi (802.11a, b, g, n, ac) + Cellular + MIMO + Bluetooth 4.2

 

Ánh giá

  1. Renditur 5 5 yje

    emri -

    sản phẩm iPad mini 4 có dung lượng 16GB màu bạc WiFi + Cellular đã gia hạn tốt, rất chất lượng. Mình rất hài lòng sản phẩm.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile