Loa di động Bluetooth JBL PartyBox On-The-Go với hiệu ứng đèn sáng tạo mạnh mẽ cho tiệc tùng


(SKU: 1567331)
Zbritje!

Đánh giá chi tiết sản phẩm loa di động JBL PartyBox On-The-Go với Dynamic Light Show. #JBL #PartyBoxOnTheGo #DynamicLightShow Loa di động JBL PartyBox On-The-Go là sự lựa chọn tuyệt vời cho các buổi tiệc ngoài trời, lễ hội, dã ngoại và hoạt động vui chơi giải trí khác. Với âm thanh JBL Pro 100 […]
Informacioni i produktit:
Marka: JBL
barcode:

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

551.000Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Marka: JBL
barcode:

Loa di động Bluetooth JBL PartyBox On-The-Go với hiệu ứng đèn sáng tạo mạnh mẽ cho tiệc tùng

Karakteristikat e produktit

• AMAZING JBL ORIGINAL PRO SOUND: Find your beat with 100W of powerful JBL Original Pro Sound. Indoors or out, the JBL PartyBox On-The-Go delivers crisp highs, pure mids, and deep bass, with Bass Boost to keep the good times going all night.
• PARTY LIGHTS: Light up the party with a dynamic light display that syncs to the music and dazzles your guests. Choose from a variety of preset patterns and let the colors groove to the music while you focus on the tunes.
• 6 HOURS OF PLAYTIME: Built-in rechargeable battery for up to 6 hours of playtime.
• IPX4 SPLASHPROOF: Beach bashes, poolside parties or dancing in the rain. IPX4 splashproof protection keeps your JBL PartyBox On-The-Go safe when your party gets a little wet.
• PORTABLE DESIGN: The JBL PartyBox On-The-Go has a padded shoulder strap with bottle opener attached so you can enjoy your favorite beverages as you groove the night away.

përshkrim i produktit

Përmbajtja e shkurtër e dukshme, prekni dy herë për të lexuar përmbajtjen e plotë. Përmbajtja e plotë e dukshme, prekni dy herë për të lexuar përmbajtje të shkurtër.

Nga prodhuesi

JBL PartyBox në lëvizje

Portable party speaker with built-in lights and wireless microphone

JBL PartyBox On-The-Go – Portable party speaker with built-in lights and wireless microphone, amazing sound and deep bass, 100W power output, karaoke, IPX4 splashproof, 6 hours of playtime, shoulder strap, JBL True Wireless Stereo for 2 party speakers pairing, speaker for home, outdoor, exercise and karaoke parties (Black)

kuti për ahengje

JBL PartyBox në lëvizje

AMAZING JBL ORIGINAL PRO SOUND

Find your beat with 100W of powerful JBL Original Pro Sound. Indoors or out, the JBL PartyBox On-The-Go delivers crisp highs, pure mids, and deep bass, with Bass Boost to keep the good times going all night.

Bateri JBL PartyBox në lëvizje

6 ORË KOHA LOJËSORE

Bateri e rikarikueshme e integruar për deri në 6 orë kohë loje.

Shfaqja e dritës JBL PartyBox në lëvizje

PARTY LIGHTS

Ndizni ndejën me një ekran dinamik të dritës që sinkronizohet me muzikën dhe verbon të ftuarit tuaj. Zgjidhni midis një shumëllojshmërie modelesh të paravendosura dhe lërini ngjyrat të zbresin në muzikë ndërsa përqendroheni në meloditë.

Karakteristikat shtesë

rezistente ndaj spërkatjeve

IPX4 SPLASHPROOF

Bashes plazhi, ahengje buzë pishinës ose vallëzimi në shi. Mbrojtja e papërshkueshme nga spërkatja IPX4 e mban JBL PartyBox On-The-Go të sigurt kur festa juaj laget pak.

portativ

PROJEKTIMI PORTABLE

The JBL PartyBox On-The-Go has a padded shoulder strap with bottle opener attached so you can enjoy your favorite beverages as you groove the night away.

Which JBL PartyBox is Right For You?

JBL PartyBox në lëvizje 50 Hz - 20 KHz 100W Deri në orët 6 4.2 IPX4 JBL PartyBox Encore Essential 50 Hz - 20k Hz 100W Deri në orët 6 5.1 IPX4 JBL PartyBox 110 45Hz - 20KHz 160W Deri në orët 12 5.1 IPX4 JBL PartyBox 310 45 Hz - 20 KHz 240W Deri në orët 18 5.1 IPX4 JBL PartyBox 710 35Hz - 20kHz 800W - 5.1 IPX4 JBL PartyBox 1000 30Hz-20kHz 1100W - - -


Take your party anywhere and sing everywhere. From beach parties to festivals, the JBL PartyBox On-The-Go lets you see, hear and feel the
beat. Turn it up loud with 100 watts of powerful JBL Pro Sound, synched to a dazzling light show. Access your favorite tunes with Bluetooth, USB, AUX and TWS (True Wireless Stereo) connectivity, grab a friend and sing your hearts out with the JBL wireless mics, or use the instrument input to play along. With a bottle opener, padded shoulder strap, rechargeable battery and IPX4 splash-proof protection, the JBL PartyBox On-The-Go has everything you need to get
the party started—and take it with you.

 

Ánh giá

  1. Renditur 5 5 yje

    Marco Piacentini -

    Cực kỳ hài lòng. sản phẩm Loa di động Bluetooth JBL PartyBox On-The-Go với hiệu ứng đèn sáng tạo mạnh mẽ cho tiệc tùng chất lượng tốt, cảm ơn Queen Mobile

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile