Máy tính xách tay Lenovo Thinkpad X250 12.5 Ultrabook kinh doanh 2019, Intel Dual-Core i5-5300U lên đến 2,9 GHz, RAM 8GB, SSD 256 GB, WiFi, Bluetooth, USB 3.0, Windows 10 Professional (Gia hạn) - Phiên bản nâng cấp.


(SKU: 1568219)
Zbritje!

Đây là chiếc máy tính xách tay Lenovo Thinkpad X250 12.5 Ultrabook Business 2019, với bộ vi xử lý Intel Dual-Core i5-5300U lên đến 2.9 GHz, RAM 8GB DDR3 1600 MHz và ổ cứng dung lượng 256 GB SSD. Máy tính cũng được trang bị màn hình LED-backlit HD 12.5 inch độ phân giải 1366 […]
Informacioni i produktit:
Marka: Amazon Renewed
barcode:

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

4.380.000Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Informacioni i produktit:
Marka: Amazon Renewed
barcode:

Máy tính xách tay Lenovo Thinkpad X250 12.5 Ultrabook kinh doanh 2019, Intel Dual-Core i5-5300U lên đến 2,9 GHz, RAM 8GB, SSD 256 GB, WiFi, Bluetooth, USB 3.0, Windows 10 Professional (Gia hạn) – Phiên bản nâng cấp.

Karakteristikat e produktit

• Intel Dual-Core i5-5300U 1.9GHz (3MB Smart Cache, Turbo up to 2.9GHz)
• 8GB 1600 MHz DDR3 SDRAM Memory for full-power multitasking; 256GB SSD
• 12.5″ Diagonal HD LED-backlit (1366 x 768) Display; Intel HD Graphics 5500; 2 x USB 3.0; Intel 7265 AC/B/G/N Dual Band Wireless + Bluetooth Version 4.0
• Windows 10 Professional 64-bit – Ideal for Home, Professionals, Small business, School Education

përshkrim i produktit

Ky produkt i parapërdorur ose i rinovuar është inspektuar dhe testuar profesionalisht për të punuar dhe për t'u dukur si i ri. Si një produkt bëhet pjesë e Amazon Renewed, destinacioni juaj për produkte të rinovuara paraprakisht: Një klient blen një produkt të ri dhe e kthen atë ose e tregton për një model më të ri ose të ndryshëm. Ai produkt është inspektuar dhe testuar që të funksionojë dhe të duket si i ri nga furnitorë të kualifikuar nga Amazon. Më pas, produkti shitet si produkt i rinovuar i Amazon në Amazon. Nëse nuk jeni të kënaqur me blerjen, produktet e rinovuara kanë të drejtë për zëvendësim ose rimbursim sipas Garancisë së Rinovuar të Amazon.

 

Ánh giá

  1. Renditur 5 5 yje

    le thi thun -

    Mình thấy Máy tính xách tay Lenovo Thinkpad X250 12.5 Ultrabook kinh doanh 2019, Intel Dual-Core i5-5300U lên đến 2,9 GHz, RAM 8GB, SSD 256 GB, WiFi, Bluetooth, USB 3.0, Windows 10 Professional (Gia hạn) – Phiên bản nâng cấp. rất vừa ý và hợp túi tiền của mình, mình đã mua 2 cái và vẫn mua thêm. Mình rất hài lòng sản phẩm.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile