Máy tính xách tay SAMSUNG Galaxy Chromebook 4 11.6” 64GB: Thiết kế nhỏ gọn, cực kỳ bền với RAM 4GB, Gigabit WiFi, Bộ xử lý HD Intel Celeron và màu bạc - Phiên bản Hoa Kỳ


(SKU: 1568840)
Zbritje!

Đánh giá chi tiết SAMSUNG Galaxy Chromebook 4 11.6” 64GB với RAM 4GB, Gigabit WiFi, Bộ xử lý HD Intel Celeron, Thiết kế nhỏ gọn và Độ bền cấp độ quân sự, phiên bản Hoa Kỳ, màu bạc. #SAMSUNG #GalaxyChromebook4 SAMSUNG Galaxy Chromebook 4 11.6” 64GB với RAM 4GB là sản phẩm vô cùng ấn […]
Informacioni i produktit:
Marka: SAMSUNG
barcode:

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

6.149.000Çmimi:
PROMOCIONI
 • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
 • Jepni çelësa super të lezetshëm
 • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
 • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Marka: SAMSUNG
barcode:

Máy tính xách tay SAMSUNG Galaxy Chromebook 4 11.6” 64GB: Thiết kế nhỏ gọn, cực kỳ bền với RAM 4GB, Gigabit WiFi, Bộ xử lý HD Intel Celeron và màu bạc – Phiên bản Hoa Kỳ

Karakteristikat e produktit

• JUST YOUR SIZE: Compact, light design with an 11.6-inch display and full-sized keyboard and trackpad
• MILITARY-GRADE DURABILITY: Samsung Chromebook 4 is made to handle bumps and drops
• ULTRA-FAST CONNECTIVITY: With a lightning-fast Gigabit Wi-Fi connection, stream videos or download massive files quickly
• ADVANCED SECURITY: Multiple layers of built-in virus protection ensure you always have the latest security protection
• POWER THROUGH THE DAY: 12.5 hours² of battery life, and a battery that quickly recharges over USB-C charger
• GOOGLE ASSISTANT ENABLED: Use your voice to make a request and Google Assistant will get it done
• Meets eight military-grade (MIL-STD-810G) standards including: transit drop, vibration, high temperature, temperature shocks, freezing, dust, humidity, low pressure. ²A Measured according to Google Scenario (Power Load Test) criteria. (Tested Product Specifications: Intel Celeron Processor N4000 / 4GB Memory / 32GB eMMC). Battery life may vary depending on network environment, usage patterns and other factors

përshkrim i produktit

Përmbajtja e shkurtër e dukshme, prekni dy herë për të lexuar përmbajtjen e plotë. Përmbajtja e plotë e dukshme, prekni dy herë për të lexuar përmbajtje të shkurtër.

Nga prodhuesi

Chromebook 4

Samsung Chromebook 4 11.6″

The quality of Samsung meets the accessibility of Chrome OS. Its all-new light and compact design lets you stream, work, create, and play on a fast, secure device designed to take everywhere. You can download and save content and work with others using Google Suite. Built with long-lasting battery and Gigabit Wi-Fi connectivity, the new Samsung Chromebook 4 brings speed and efficiency to any and every task or adventure.

specifikimet

 • Sistemi operativ: Chrome OS
 • Processor: Intel Celeron Processor N4000
 • System Memory: 4GB LPDDR4/4GB x 1, Max 4GB
 • Hapësira ruajtëse: 64 GB eMMC
 • Display: 11.6″ HD LED (1366 x 768)

Features produktit

Kompakt

Vetëm madhësia juaj

Slim, under 3 pounds, and with military-grade durability*, it’s made to handle bumps and drops. Plus, it comes with a full-sized keyboard and trackpad.

përvojë

Google e bën më të lehtë.

Hyni në botën e Google. Përdorni Google Docs, Google Drive, Google Play Store dhe më shumë.

WiFi

Lidhje tepër e shpejtë

Me një lidhje Wi-Fi të shpejtë Gigabit, transmetoni ose shkarkoni skedarë masivë me shpejtësi.

Siguri

Mbrojtur brenda dhe jashtë

Shtresa të shumta të mbrojtjes së mbrojtur të virusit të mbrojtur kundër malware-it me qëllim të keq. Përditësimet automatike sigurojnë që gjithmonë të keni mbrojtjen më të fundit të sigurisë.

Bateri

Fuqia gjatë ditës tuaj.

Delivers up to 12 hours** of battery on a full charge that quickly recharges on a USB-C charger.

Asistent

Thjesht thuaj fjalën.

Use your voice to make a request and Google Assistant will get it done—whether you want to update your calendar or reply to a message, make a note or check the news.

*Meets eight military-grade (MIL-STD-810G) standards including: transit drop, vibration, high temperature, temperature shocks, freezing, dust, humidity, low pressure.

**A Measured according to Google Scenario (Power Load Test) criteria. (Tested Product Specifications: Intel Celeron Processor N4000 / 4GB Memory / 32GB eMMC). Battery life may vary depending on network environment, usage patterns and other factors.


The quality of Samsung Meets the accessibility of chrome OS. Its all-new light and compact design lets you stream, work, create, and play on a fast, secure device designed to take everywhere. You can download and save content and work with others using Google suite. Built with long-lasting battery and Gigabit Wi-Fi connectivity, The new Samsung Chromebook 4 brings speed and efficiency to any and every task or adventure.

 

Ánh giá

 1. Renditur 5 5 yje

  Lê Thị Hoàng Anh -

  Mình thấy “Máy tính xách tay SAMSUNG Galaxy Chromebook 4 11.6” 64GB: Thiết kế nhỏ gọn, cực kỳ bền với RAM 4GB, Gigabit WiFi, Bộ xử lý HD Intel Celeron và màu bạc – Phiên bản Hoa Kỳ” rất vừa ý và hợp túi tiền của mình, mình đã mua 2 cái và vẫn mua thêm. Mình rất hài lòng sản phẩm.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile