Máy tính xách tay siêu mỏng Gateway 15,6 FHD, Pentium Silver N5030, 4GB RAM, 128GB eMMC, WiFi, Bluetooth, giá tốt


(SKU: 1567557)
Zbritje!

Review sản phẩm chi tiết máy tính xách tay siêu mỏng Gateway 15,6″ FHD, Pentium Silver N5030 lõi tứ tốc độ lên đến 3,1 GHz, RAM 4GB, eMMC 128GB, WiFi, Bluetooth, Than! Sản phẩm này được tân trang lại và đã được kiểm tra kỹ lưỡng để hoạt động như mới. Nó là một lựa […]
Informacioni i produktit:
Marka: Amazon Renewed
barcode:
Gateway 15,6 FHD – Máy tính xách tay siêu mỏng, Pentium Silver N5030, 4GB RAM, 128GB eMMC, WiFi, Bluetooth là một sản phẩm được đánh giá cao bởi những tính năng vượt trội của nó. Với CPU – Pentium Silver N5030 Quad-Core Processor (1.10GHz, Up to 3.10GHz, 4M Cache), màn hình 15.6Inches FHD (1920 x 1200) LCD IPS Non-Touch Display và đồ họa tích hợp UHD Graphics 605, máy tính bảo đảm cho bạn một trải nghiệm tốt khi xem phim, lướt web, làm việc hoặc học tập từ xa.

Với 4GB RAM và 128GB eMMC Storage, không có ổ đĩa quang; Máy tính có camera trước 1MP, Loa Stereo tích hợp x 2 và Microphone tí

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

54.000Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Informacioni i produktit:
Marka: Amazon Renewed
barcode:
Gateway 15,6 FHD – Máy tính xách tay siêu mỏng, Pentium Silver N5030, 4GB RAM, 128GB eMMC, WiFi, Bluetooth là một sản phẩm được đánh giá cao bởi những tính năng vượt trội của nó. Với CPU – Pentium Silver N5030 Quad-Core Processor (1.10GHz, Up to 3.10GHz, 4M Cache), màn hình 15.6Inches FHD (1920 x 1200) LCD IPS Non-Touch Display và đồ họa tích hợp UHD Graphics 605, máy tính bảo đảm cho bạn một trải nghiệm tốt khi xem phim, lướt web, làm việc hoặc học tập từ xa.

Với 4GB RAM và 128GB eMMC Storage, không có ổ đĩa quang; Máy tính có camera trước 1MP, Loa Stereo tích hợp x 2 và Microphone tí
Máy tính xách tay siêu mỏng Gateway 15,6 FHD, Pentium Silver N5030, 4GB RAM, 128GB eMMC, WiFi, Bluetooth, giá tốt

Karakteristikat e produktit

• CPU -Pentium Silver N5030 Quad-Core Processor (1.10GHz, Up to 3.10GHz, 4M Cache)
• 15.6Inches FHD (1920 x 1200) LCD IPS Non-Touch Display; Integrated UHD Graphics 605. This electronic gift, holiday gift offers a good experience for watching videos, browsing the web, remote work, or study from home.
• 4GB RAM, 128GB eMMC Storage. No Optical Drive; 1MP Front-Facing Camera, Built-in Stereo Speakers x 2 and Built-in Microphone Ideal for Home, Student, Professionals, Small Business, School Education, and Commercial Enterprise, Online Class, Google Classroom, Remote Learning, Zoom Ready
• 802.11n WiFi and Bluetooth 4.0. HDMI x 1, USB Type-C x 1, USB 3.0 x 1, Micro SD Slot x 1, Kensington Lock x 1. Tuned by THX Audio, Built-in Stereo Speakers x 2, Built-in Microphone

përshkrim i produktit


Ky produkt i parapërdorur ose i rinovuar është inspektuar dhe testuar profesionalisht për të punuar dhe për t'u dukur si i ri. Si një produkt bëhet pjesë e Amazon Renewed, destinacioni juaj për produkte të rinovuara paraprakisht: Një klient blen një produkt të ri dhe e kthen atë ose e tregton për një model më të ri ose të ndryshëm. Ai produkt është inspektuar dhe testuar që të funksionojë dhe të duket si i ri nga furnitorë të kualifikuar nga Amazon. Më pas, produkti shitet si produkt i rinovuar i Amazon në Amazon. Nëse nuk jeni të kënaqur me blerjen, produktet e rinovuara kanë të drejtë për zëvendësim ose rimbursim sipas Garancisë së Rinovuar të Amazon.

 

Ánh giá

  1. Renditur 5 5 yje

    Le Thi Lien -

    Mình thấy Máy tính xách tay siêu mỏng Gateway 15,6 FHD, Pentium Silver N5030, 4GB RAM, 128GB eMMC, WiFi, Bluetooth, giá tốt rất vừa ý và hợp túi tiền của mình, mình đã mua 2 cái và vẫn mua thêm. Mình rất hài lòng sản phẩm.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile