Microsoft Surface 4: Laptop màn hình cảm ứng 13,5 inch, CPU AMD Ryzen 5 Surface Edition, RAM 8GB và SSD 256GB - phiên bản Bạch kim (Gia hạn)


(SKU: 1567306)
Zbritje!

Đánh giá máy tính xách tay Microsoft Surface 4 với màn hình cảm ứng 13.5 inch và AMD Ryzen 5 Surface Edition kèm bộ nhớ 8GB và ổ cứng thể rắn 256GB. Đây là sản phẩm đã được tân trang và kiểm tra một cách chuyên nghiệp để hoạt động và trông như mới, và […]
Informacioni i produktit:
Marka: Amazon Renewed
barcode:
#MicrosoftSurface4 #LaptopMànHìnhCảmỨng #CPUAMDRyzen5 #RAM8GB #SSD256GB #PhiênBảnBạchKim

Microsoft Surface 4 là một laptop màn hình cảm ứng 13,5 inch, tích hợp CPU AMD Ryzen 5 Surface Edition, RAM 8GB và SSD 256GB. Đặc biệt, phiên bản Bạch kim này mang đến sự đẳng cấp và sang trọng cho người sử dụng.

Về tính năng, Microsoft Surface Laptop 4 được thiết kế đẹp và thanh thoát, chỉ nặng 2,76 pounds, dễ dàng mang đi bất cứ đâu. Màn hình PixelSense Touchscreen Display 13,5″ với độ phân giải 2496 x 1664 cùng với card đồ họa Intel HD Graphics 620 cho phép bạn trải nghiệm đồ họa mượt mà.

Ngoài ra, má

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

1.564.000

QUEEN MOBILE
rishikimet e produktit5.00 / 5
komente 698308


Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Marka: Amazon Renewed
barcode:
#MicrosoftSurface4 #LaptopMànHìnhCảmỨng #CPUAMDRyzen5 #RAM8GB #SSD256GB #PhiênBảnBạchKim

Microsoft Surface 4 là một laptop màn hình cảm ứng 13,5 inch, tích hợp CPU AMD Ryzen 5 Surface Edition, RAM 8GB và SSD 256GB. Đặc biệt, phiên bản Bạch kim này mang đến sự đẳng cấp và sang trọng cho người sử dụng.

Về tính năng, Microsoft Surface Laptop 4 được thiết kế đẹp và thanh thoát, chỉ nặng 2,76 pounds, dễ dàng mang đi bất cứ đâu. Màn hình PixelSense Touchscreen Display 13,5″ với độ phân giải 2496 x 1664 cùng với card đồ họa Intel HD Graphics 620 cho phép bạn trải nghiệm đồ họa mượt mà.

Ngoài ra, má
Microsoft Surface 4: Laptop màn hình cảm ứng 13,5 inch, CPU AMD Ryzen 5 Surface Edition, RAM 8GB và SSD 256GB – phiên bản Bạch kim (Gia hạn)

Karakteristikat e produktit

• Microsoft Surface Laptop 4 features AMD Ryzen 5 processor, 13.5″ 2496 x 1664 PixelSense Touchscreen Display
• 256GB Solid State Drive, 8GB RAM
• Clean, elegant design thin and light, starting at just 2.76 pounds, Surface Laptop 2 fits easily in your bag, Graphics: Intel HD Graphics 620
• Bluetooth 4.0, Wi-Fi: 802.11ac Wireless LAN, Surface Pen NOT Included
• USB 3.0, Mini DisplayPort, SD Card Slot., Windows 10 Home

përshkrim i produktit

Ky produkt i parapërdorur ose i rinovuar është inspektuar dhe testuar profesionalisht për të punuar dhe për t'u dukur si i ri. Si një produkt bëhet pjesë e Amazon Renewed, destinacioni juaj për produkte të rinovuara paraprakisht: Një klient blen një produkt të ri dhe e kthen atë ose e tregton për një model më të ri ose të ndryshëm. Ai produkt është inspektuar dhe testuar që të funksionojë dhe të duket si i ri nga furnitorë të kualifikuar nga Amazon. Më pas, produkti shitet si produkt i rinovuar i Amazon në Amazon. Nëse nuk jeni të kënaqur me blerjen, produktet e rinovuara kanë të drejtë për zëvendësim ose rimbursim sipas Garancisë së Rinovuar të Amazon.

 

Ánh giá

Nuk ka ende komente.

Hãy là người đầu tiên nhận xét “Microsoft Surface 4: Laptop màn hình cảm ứng 13,5 inch, CPU AMD Ryzen 5 Surface Edition, RAM 8GB và SSD 256GB – phiên bản Bạch kim (Gia hạn)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile