Ốp Lưng Teazgopx Sparkle Diamond iPad Pro 12.9 Thế Hệ 6/5/4/3 2022/2021/2020/2018 - Vỏ Cứng Pha Lê Sáng Bóng, 5000+ Viên Kim Cương Giả Dán Tay Chất Lượng Cao, Thời Trang Sang Trọng.


(SKU: 1568033)
Zbritje!

Review sản phẩm Ốp Lưng Teazgopx Sparkle Diamond iPad Pro là sản phẩm tuyệt vời dành cho các bạn gái và phụ nữ. Vỏ Apple iPad được trang trí bằng hơn 5000 viên kim cương giả chất lượng cao và pha lê sáng bóng thời trang sang trọng. Sản phẩm được làm bằng tay, với […]
Informacioni i produktit:
Marka: Teazgopx
barcode:
Chào mừng những ai đang tìm kiếm một chiếc ốp lưng đẹp mắt, chất lượng cao và phù hợp với iPad Pro 12.9 của bạn. Chúng tôi tự hào giới thiệu ốp lưng Teazgopx Sparkle Diamond iPad Pro 12.9 Thế Hệ 6/5/4/3 2022/2021/2020/2018 – Vỏ Cứng Pha Lê Sáng Bóng, 5000+ Viên Kim Cương Giả Dán Tay Chất Lượng Cao, Thời Trang Sang Trọng.

Được thiết kế đặc biệt cho iPad Pro 12.9-inch Thế Hệ 6/5/4/3 với nhiều phiên bản từ 2022 đến 2018 (mã số tương ứng: A2436 / A2764 / A2437 / A2766, A2378 / A2461 / A2379

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

1.538.000Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Informacioni i produktit:
Marka: Teazgopx
barcode:
Chào mừng những ai đang tìm kiếm một chiếc ốp lưng đẹp mắt, chất lượng cao và phù hợp với iPad Pro 12.9 của bạn. Chúng tôi tự hào giới thiệu ốp lưng Teazgopx Sparkle Diamond iPad Pro 12.9 Thế Hệ 6/5/4/3 2022/2021/2020/2018 – Vỏ Cứng Pha Lê Sáng Bóng, 5000+ Viên Kim Cương Giả Dán Tay Chất Lượng Cao, Thời Trang Sang Trọng.

Được thiết kế đặc biệt cho iPad Pro 12.9-inch Thế Hệ 6/5/4/3 với nhiều phiên bản từ 2022 đến 2018 (mã số tương ứng: A2436 / A2764 / A2437 / A2766, A2378 / A2461 / A2379
Ốp Lưng Teazgopx Sparkle Diamond iPad Pro 12.9 Thế Hệ 6/5/4/3 2022/2021/2020/2018 – Vỏ Cứng Pha Lê Sáng Bóng, 5000+ Viên Kim Cương Giả Dán Tay Chất Lượng Cao, Thời Trang Sang Trọng.
【Perfect Compatibility】:Designed for iPad Pro 12.9-inch 2022/2021/2020/2018 Release (Model Number: A2436 / A2764 / A2437 / A2766, A2378 / A2461 / A2379 / A2462, A2229 / A2069 / A2232 / A2233, A1876 / A2014 / A1895 / A1983). It is Not compatible with any other devices. Please check back bottom of your iPad to find the model number
【Prodhuar me dorë】: Më shumë se 5000 diamant i rremë 5A e bëjnë iPad-in tuaj gjithmonë të shkëlqejë, çdo kristal është me cilësi të lartë dhe ngjitet me kujdes me dorë. Këto kuti iPad përdorin një ngjitës të veçantë afatgjatë që është rezistent ndaj nxehtësisë. Me këto mbulesa iPad nuk do të keni gurët e çmuar që dalin si me kapakët e tjerë të iPad.Diamanti luksoz e bëjnë iPad-in tuaj unik dhe tërheqës!
【Presë të sakta】: Qasje e lehtë në të gjitha kontrollet dhe veçoritë; Prerje perfekte për altoparlantët, kamerën dhe porte të tjera
【Dizajn klasik dhe profesional】: Mbështet funksionin automatik të gjumit/zgjimit, mbulesa e përparme e trefishtë mund të mbështesë iPad në dy pozicione në këmbë për shikimin dhe shtypjen
【Package includes】: iPad Pro 12.9-inch (2022/2021/2020/2018 Release) case, If you want a high quality iPad case that will stand out, this is the one! The pictures can not do it justice – these look spectacular in person. If you are unhappy, simply open a return and we will make it right.

Ánh giá

  1. Renditur 5 5 yje

    linhdan -

    sản phẩm Ốp Lưng Teazgopx Sparkle Diamond iPad Pro 12.9 Thế Hệ 6/5/4/3 2022/2021/2020/2018 – Vỏ Cứng Pha Lê Sáng Bóng, 5000+ Viên Kim Cương Giả Dán Tay Chất Lượng Cao, Thời Trang Sang Trọng. tốt, chạy rất trâu, các bạn nên mua

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile