Tai nghe Bluetooth không dây in-ear Skullcandy Dime 2, tương thích với iPhone và Android. Đi kèm với hộp sạc, tấm ốp và micrô tốt nhất cho thể dục, thể thao và chơi game, chống mồ hôi và bụi IPX4 - Thích hợp cho đi bộ đường dài.


(SKU: 1567479)
Zbritje!

#TaiNgheSkullcandyDime2TrueWirelessInEarBluetoothEarbuds cho iPhone và Android mang đến hiệu suất âm thanh xuất sắc và tính tiện dụng. Chúng có thể sử dụng cho phòng tập thể dục, thể thao và chơi game với chống mồ hôi và bụi bẩn IPX4 và phù hợp cho đi bộ đường dài. Tính năng tìm kiếm Ngói giúp người […]
Informacioni i produktit:
Marka: Skullcandy
barcode:

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

167.000

QUEEN MOBILE
rishikimet e produktit5.00 / 5
komente 698308


Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Marka: Skullcandy
barcode:

Tai nghe Bluetooth không dây in-ear Skullcandy Dime 2, tương thích với iPhone và Android. Đi kèm với hộp sạc, tấm ốp và micrô tốt nhất cho thể dục, thể thao và chơi game, chống mồ hôi và bụi IPX4 – Thích hợp cho đi bộ đường dài.

Karakteristikat e produktit

• Shënim: Nëse madhësia e majave të kufjeve nuk përputhet me madhësinë e kanaleve të veshit ose kufjet nuk janë të veshura siç duhet në veshët tuaj, mund të mos merrni cilësitë e duhura të zërit ose performancën e thirrjes. Ndryshoni majat e kufjeve me ato që përshtaten më mirë në veshin tuaj
• With Skullcandy Supreme Sound, 12 hours of battery and built-in Tile finding technology, Dime 2 packs all the features you need into a tiny, affordable package. This limited-edition colorway gives Dime 2 a nature-in-the-’90s vibe and guaranteed exclusivity. These are not the buds you wear to blend in.
• True Wireless via Bluetooth v5.2
• Up to 12 Hours Total Battery
• IPX4 Sweat and Water Resistant
• At 2.45” long x 1.53” wide, the ingenious Dime 2 case is built super-small and easy to carry. Its compact design and tiny battery means less waste and a smaller carbon footprint. Plus, like all Skullcandy products, Dime 2 gets 100% recyclable packaging.

përshkrim i produktit

Nga prodhuesi

Kufjet e vërteta me valë Skullcandy Dime 2Kufjet e vërteta me valë Skullcandy Dime 2

Compare Dime 2

Kufjet e vërteta me valë Skullcandy Dime 2 5.2 Orari 3.5 Orari 8.5 IPX4 Rezistent ndaj djersës dhe ujit Thirrja, gjurmimi dhe volumi Micro-USB Skullcandy Dime Veshje të Vërtetë Wireless 5.0 Orari 3.5 Orari 8.5 IPX4 Rezistent ndaj djersës dhe ujit Thirrja, gjurmimi dhe volumi Micro-USB Kufjet Skullcandy Jib True Wireless 5.0 Orari 6 Orari 16 IPX4 Rezistent ndaj djersës dhe ujit Thirrja, gjurmimi dhe volumi Micro-USB Skullcandy Jib True 2 Wireless Earbuds 5.2 Orari 9 Orari 24 IPX4 Rezistent ndaj djersës dhe ujit Thirrja, gjurmimi dhe volumi Micro-USB Kufjet e vërteta me valë Skullcandy Sesh Evo 5.0 Orari 5 Orari 19 IP55 Sweat, Water and Dust Thirrja, gjurmimi dhe volumi USB-C


Dime 2 is the little earbud with the big attitude. It features exceptional sound quality, simple controls and Tile™ finding technology, all at a super-affordable price point. At Skullcandy, our roots (and our hearts) are in the mountains. Our natural playgrounds are the inspiration for everything we do and everything we create. This retro-outdoorsy limited edition is a reminder to celebrate and protect our natural spaces. So, pop in your buds, cue your earthy playlist and Take a Hike.

 

Ánh giá

Mundësuar nga
0,0
Bazuar në 1 rishikime më poshtë
5 yje
100
100%
4 yje
0%
3 yje
0%
2 yje
0%
1 yje
0%
  1. Renditur 5 5 yje

    Tran Thu Hang -

    Produkti është i duhuri për nevojat e mia, i mirë, me cilësi shumë të mirë. Mirë

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile