Tai nghe Bluetooth Skullcandy Cassette không dây dành cho iPhone và Android có Micrô / Pin 22 giờ / Phù hợp với Âm nhạc, Trường học, Du lịch và Chơi game / Over-Ear - Đen


(SKU: 1567504)
Zbritje!

#Đánh_giá_tai_nghe_Skullcandy_Cassette: Sản phẩm tai nghe không dây dành cho iPhone và Android với Micrô / Pin 22 giờ / Tốt nhất cho Âm nhạc, Trường học, Du lịch và Chơi game / Tai nghe Bluetooth Over-Ear – Đen của Skullcandy mang đến cho người dùng sự tiện dụng và chất lượng âm thanh vượt trội […]
Informacioni i produktit:
Marka: Skullcandy
barcode:

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

1.046.000Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Informacioni i produktit:
Marka: Skullcandy
barcode:

Tai nghe Bluetooth Skullcandy Cassette không dây dành cho iPhone và Android có Micrô / Pin 22 giờ / Phù hợp với Âm nhạc, Trường học, Du lịch và Chơi game / Over-Ear – Đen

Karakteristikat e produktit

• Crystal clear audio at an unbeatable price – The Cassette delivers exceptional sound quality at an affordable price, making them an excellent choice for anyone looking for great value.
• 22 Hours Battery – Get a whopping 22 hours of play out of a single charge and if you do run out of juice a 10 minute quicky… charge will get you an aditional 2.5 hours.
• Travel Design – A smart foldable design makes the Cassette a perfect travel buddy and they are made from an ultra light metal headband built to last for years of daily use.
• Super comfy design for all head sizes – The Cassette features super soft ear cushions and adjustable headband to fit YOUR head ensuring a confortable fit for everyone.
• Buy With Confidence – 1 year manufacturer’s warranty included with the Cassette, be sure to wear your headphones with full confidence.

përshkrim i produktit

Nga prodhuesi

Skullcandy Cassette Wireless HeadphonesSkullcandy Cassette Wireless HeadphonesSkullcandy Cassette Wireless Headphones

Compare Cassette

Skullcandy Cassette Wireless Headphones Deri në orët 22 10 Minutes = 3 Hours Thirrja, gjurmimi dhe volumi Skullcandy Cassette Junior Wired Headphones - - - Skullcandy Riff Wired Headphones - - Call and Track Kufje pa tela Skullcandy Riff Deri në orët 12 10 Minutes = 2 Hours Thirrja, gjurmimi dhe volumi


Inspired by classic designs from the ’80S and ’90S, cassette features style, comfort, durability, and Sound quality far beyond its price.

 

Ánh giá

  1. Renditur 5 5 yje

    Pham Thanh Liem -

    sản phẩm Tai nghe Bluetooth Skullcandy Cassette không dây dành cho iPhone và Android có Micrô / Pin 22 giờ / Phù hợp với Âm nhạc, Trường học, Du lịch và Chơi game / Over-Ear – Đen good, rất chất lượng. Mình rất hài lòng sản phẩm.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile