Tai nghe Bluetooth Skullcandy Push Active không dây nhét trong tai, sử dụng được với iPhone và Android, kèm hộp sạc và Mic, thích hợp cho tập thể dục, thể thao và chơi game, chống nước, chống bụi IP55 - màu Xanh lam/Xanh lục.


(SKU: 1567986)
Zbritje!

#Đánh_giá_tai_nghe_không_dây_push_active_Skullcandy Push Active™ là mẫu tai nghe mới nhất của Skullcandy với kiểu dáng vừa vặn không bị rơi ra khi tập thể dục hoặc chơi game. Tai nghe có khả năng điều khiển bằng giọng nói, móc treo qua tai linh hoạt và khả năng chống nước/mồ hôi đảm bảo sự thoải mái khi […]
Informacioni i produktit:
Marka: Skullcandy
barcode:

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

3.599.000

QUEEN MOBILE
rishikimet e produktit5.00 / 5
komente 698308


Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Marka: Skullcandy
barcode:

Tai nghe Bluetooth Skullcandy Push Active không dây nhét trong tai, sử dụng được với iPhone và Android, kèm hộp sạc và Mic, thích hợp cho tập thể dục, thể thao và chơi game, chống nước, chống bụi IP55 – màu Xanh lam/Xanh lục.

Karakteristikat e produktit

• Feel the beat for 44 hours – powered by Skullcandy’s drivers, Push Active provides crisp clear sound and deep bass to enhance your listening. With 44 hours of battery between the case and the earbuds you’ll be listening to your favorite songs all day!
• Skull-iQ Technology – Share your tunes with a friend in real time, activate your assistant, customize your earbud controls and trigger your phone camera to take the perfect selfie.
• Skull-iQ also offers complete hands free, meaning you never need to take off your gloves or let go of the handlebar. Play, pause, adjust volume, take calls, skip tracks, launch Spotify and activate Stay-Aware Mode, all without ever touching your device.
• Never lost with Tile – With Tile technology, Skullcandy makes it super easy to track down either earbud and keep your gadgets safe! Download the Tile app and follow the instructions to activate.
• Buy With Confidence – 1 Year warranty included with the Push Active, whether you’re an adult or child be sure to wear your earbuds in full confidence.

përshkrim i produktit

Përmbajtja e shkurtër e dukshme, prekni dy herë për të lexuar përmbajtjen e plotë. Përmbajtja e plotë e dukshme, prekni dy herë për të lexuar përmbajtje të shkurtër.

Nga prodhuesi

Skullcandy Push Active True Wireless EarbudsSkullcandy Push Active True Wireless EarbudsSkullcandy Push Active True Wireless Earbuds

Compare Push Active

Push Active 5.2 Orari 10 Orari 34 10 minuta tarifë = 2 orë kohë loje IP55 Rezistent ndaj djersës dhe ujit Thirrja, gjurmimi dhe volumi Kufjet Skullcandy Push Ultra True Wireless 5.0 Orari 6 Orari 34 10 minuta tarifë = 2 orë kohë loje IP67 Sweatproof and Waterproof Thirrja, gjurmimi dhe volumi Kufje me valë Skullcandy Grind True Wireless 5.2 Orari 9 Orari 31 10 minuta tarifë = 2 orë kohë loje IP55 Rezistent ndaj djersës dhe ujit Thirrja, gjurmimi dhe volumi Kufjet e vërteta me valë Skullcandy Sesh Evo 5.0 Orari 5 Orari 19 10 minuta tarifë = 2 orë kohë loje IP55 Rezistent ndaj djersës dhe ujit Thirrja, gjurmimi dhe volumi Kufjet e vërteta me valë Skullcandy Indy Evo 5.0 Orari 6 Orari 24 10 minuta tarifë = 2 orë kohë loje IP55 Rezistent ndaj djersës dhe ujit Thirrja, gjurmimi dhe volumi


Push Active™ is our newest true wireless earbuds with a fit that won’t fall out. With hands-free voice control, flexible over-ear hooks and superior water/sweat-resistance, they are the ultimate audio partner for any active adventure. Features Skull-iQ Smart Voice Control technology to control audio, calls, Spotify Tap, and many other features hands-free (Compatible with smartphone devices on Android 10 or newer, and iOS 12 or newer)

 

Ánh giá

Mundësuar nga
0,0
Bazuar në 1 rishikime më poshtë
5 yje
100
100%
4 yje
0%
3 yje
0%
2 yje
0%
1 yje
0%
  1. Renditur 5 5 yje

    Vëllai Thanh Liem -

    sản phẩm Tai nghe Bluetooth Skullcandy Push Active không dây nhét trong tai, sử dụng được với iPhone và Android, kèm hộp sạc và Mic, thích hợp cho tập thể dục, thể thao và chơi game, chống nước, chống bụi IP55 – màu Xanh lam/Xanh lục. tốt, bền và đặc biệt màu sắc rất chuẩn.

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile