Tai nghe JBL Vibe 200TWS True Wireless - Màu Đen.


(SKU: 1567165)
Zbritje!

#Đánh_giá_tai_nghe_JBL_Vibe_200TWS_True_Wireless_Đen Tai nghe JBL Vibe 200TWS True Wireless là một sản phẩm không dây giúp bạn tăng cường thói quen của mình với âm thanh mạnh mẽ và tự do trong tối đa 20 giờ. Với tính năng JBL Deep Bass Sound, sản phẩm này mang đến cho người dùng những trải nghiệm âm nhạc […]
Informacioni i produktit:
Marka: JBL
barcode:

Informacioni i produktit:
Marka: JBL
barcode:

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

199.000Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Informacioni i produktit:
Marka: JBL
barcode:

Tai nghe JBL Vibe 200TWS True Wireless – Màu Đen.

Karakteristikat e produktit

• Note : If the size of the earbud tips does not match the size of your ear canals or the headset is not worn properly in your ears, you may not obtain the correct sound qualities or call performance. Change the earbud tips to ones that fit more snugly in your ear
• JBL Deep Bass Sound: Music just sounds better with JBL. And your day too. Feel the sound with the deep bass powered by the 8mm drivers and add fun to your routine.
• Product Note : If the size of the earbud tips does not match the size of your ear canals or the headset is not worn properly in your ears, you may not obtain the correct sound qualities or call performance. Change the earbud tips to ones that fit more snugly in your ears
• 20 hours of combined playback: With 5 hours in the earbuds and 15 hours in the case, the JBL Vibe 200TWS don’t drop until you do. Dynamic frequency response range (Hz) 20 Hz – 20 kHz
• Either ear, or both: Now you can take calls or listen to music with either bud (or both), with dual connect technology. Choose which one to use and leave the other one in the case to save battery life..Note:If you face issue in Bluetooth connectivity please turn off the Bluetooth function for a couple of minutes, then turn it back on
• Calls and voice assistant with touch control: Just a touch of the earbud is what you need to control calls, sound, your device’s voice assistant and stay in touch with your world.
• Comfort-fit : Ergonomically shaped, the JBL Vibe 200TWS fit gently and comfortably in your ears thanks to their in-ear stick form, for hours of listening pleasure. They come with 3 sizes of ear tips to ensure a perfect seal for extra comfort and sound clarity.

përshkrim i produktit

Përmbajtja e shkurtër e dukshme, prekni dy herë për të lexuar përmbajtjen e plotë. Përmbajtja e plotë e dukshme, prekni dy herë për të lexuar përmbajtje të shkurtër.

Nga prodhuesi

JBL Vibe 200 True Wireless Headphone

Great sound, no-frills and no-wires?

Amp up your routine with the sound you love! Get powerful, JBL Deep Bass Sound and all the freedom of true wireless for up to 20 hours with the JBL Vibe 200TWS. Stay in touch with your friends hands-free with a simple touch and in full comfort.

Lidhja e dyfishtë Komoditet i përshtatshëm

Ergonomically shaped, the JBL Vibe 200TWS fit gently and comfortably in your ears thanks to their in-ear stick form, for hours of listening pleasure. They come with 3 sizes of ear tips to ensure a perfect seal for extra comfort and sound clarity.

Bateri Ose veshi, ose të dyja

Dëgjo për më gjatë

Now you can take calls or listen to music with either bud (or both), with dual connect technology. Choose which one to use and leave the other one in the case to save battery life. With 5 hours in the earbuds and 15 hours in the case, the JBL Vibe 200TWS don’t drop until you do.

JBL Sound Veprim gati

Ready to get active? Featuring IPX2 rating, the JBL Vibe 200TWS follow your flow, whether you chill or move, enduring light drops and a little sweat.

Karakteristikat shtesë

Bateri

Miqësore xhepi

Ata shkojnë ku shkoni ju. Diskret dhe i lehtë brenda dhe jashtë kasës, JBL Wave 200TWS përshtatet lehtësisht në xhepin tuaj. Zgjidhni ngjyrën që i përshtatet humorit tuaj.

Lidhja e dyfishtë

Gjeni stilin tuaj

Choose the color that fits your mood. With 4 Color options, choose your Vibe.


Amp up your routine with the sound you love! Get powerful, JBL Deep Bass Sound and all the freedom of true wireless for up to 20 hours with the JBL Vibe 200TWS. Stay in touch with your friends hands-free with a simple touch and in full comfort.

 

Ánh giá

  1. Renditur 5 5 yje

    rainbows -

    Shumë mirë, standard !!

Më shumë komente

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile