Tai nghe Skullcandy Ink'd không dây in-ear - Màu trắng/xám


(SKU: 1567238)
Zbritje!

#Review sản phẩm tai nghe in-ear không dây Skullcandy Ink’d – Trắng/Xám: Tích hợp công nghệ Bluetooth, tai nghe Skullcandy Ink’d cho chất lượng âm thanh rõ ràng và sắc nét trong khoảng tần số từ 20kHz – 20Hz. Pin sử dụng được trong 8 giờ liên tục, tiện lợi cho người dùng trong cả […]
Informacioni i produktit:
Marka: Skullcandy
barcode:

Xem tyre
0 nga 5 bazuar në 1 vlerësojnë
(0 Vlerësimet e klientëve)

982.000

QUEEN MOBILE
rishikimet e produktit5.00 / 5
komente 698308


Çmimi:
PROMOCIONI
  • Dhuroni mushama të lezetshme me çdo porosi në Queen Mobile (derisa dhuratat të mbarojnë)
  • Jepni çelësa super të lezetshëm
  • Xhami i kalbur falas për telefonat iphone
  • Karikues dhe kabllo karikimi falas kur blini 99% telefona

POROSI I SHPEJTË

Dërgesë falas në vend!
Kategoria:

Përshkrim

Nuk mund të humbasë

Informacioni i produktit:
Marka: Skullcandy
barcode:

Tai nghe Skullcandy Ink’d không dây in-ear – Màu trắng/xám

Karakteristikat e produktit

• 8 hours of battery life
• Lightweight design with flex fit collar
• Mikrofon
• Call, track, and volume control

përshkrim i produktit

Nga prodhuesi

Jib Wireless Ink’d Plus Wireless Ink’d Wireless Ink'd Plus Active Wireless
Teknologji wireless Bluetooth
Jeta bateri Deri në orët 6 Deri në orët 8 Deri në orët 8 Deri në orët 15
Tarifa e Shpejtë 10 minuta = 2 orë 10 minuta = 2 orë
Vlerësimi i rezistencës ndaj ujit IPX4
Gjurmuesi i pllakave
Aktivizo "Asistentin"
mikrofon

Skull candy ink’s Bluetooth wireless earbuds with mic, White (s2ikw-j573) open box. Frequency Response: 20kHz – 20Hz.

 

Ánh giá

Nuk ka ende komente.

Hãy là người đầu tiên nhận xét “Tai nghe Skullcandy Ink’d không dây in-ear – Màu trắng/xám”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Postime të ngjashme

Produkte të ngjashme

Lajme nga teknologjia

Përvojë e mirë

Promovimi i Mbretëreshës Mobile